Three Link Directory دانلود انواع پروژه و پایان نامه رشته برق الکترونیک و مخابرات آگهي ساز - آگهي و تبليغات رايگان تبلیغات رایگان - سایت نیازمندیهای یارنو

بزرگترین مرکز علمی آموزشی دانلود پروژه ها و مقالات دانشگاهی
پروژه و مقاله دلخواه خود را به راحتی دانلود نمایید
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
جستجو

[ جمعه 03 ارديبهشت 1395 ] [ جمعه 03 ارديبهشت 1395 ] [ سید مهدی ]
مقدمه، تاریخچه و مبانی تلفن تلفن از نظر لغتی مركب از دو كلمه یونانی، تله به معنی دور و فون به معنی صوت است تلفن بوسیله آقای وینستون ساخته شده و از 1256 استفاده از آن بعمل آمده است تلفن از جهت تاریخ مقدم بر آنست ایرانیان در 558 سال قبل از میلاد مسیح گروهی از مردانی كه دارای صدای قوی بودند در بالای س
دسته بندی برق
بازدید ها 70
فرمت فایل doc
حجم فایل 22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 27
تحقیق تاریخچه و مبانی تلفن

فروشنده فایل

کد کاربری 130
کاربر

مقدمه، تاریخچه و مبانی تلفن
تلفن از نظر لغتی مركب از دو كلمه یونانی، تله به معنی دور و فون به معنی صوت است تلفن بوسیله آقای وینستون ساخته شده و از 1256 استفاده از آن بعمل آمده است. تلفن از جهت تاریخ مقدم بر آنست ایرانیان در 558 سال قبل از میلاد مسیح گروهی از مردانی كه دارای صدای قوی بودند در بالای ساختمان میگماردند تا مطلب لازم را دهان به دهان بمقصدهای منظور برسانند.
كشیشی در سال 1197 میلادی برای ارتباط اطاقهای صومعه خویش چاره‌ای اندیشید نقشه خود را به آكادمی علوم فرانسه تسلیم نمود و اظهار داشت كه با این وسیله ممكن است از فاصله 50 فرسنگ دو نفر با یكدیگر صحبت نمایند.
در سال 1875 میلادی گروه زیادی از دانشمندان و مهندسین در راه تكمیل تلفن و اختراع مسائل زحمت كشیدند و انواع مختلفی از تلفن ساخته شده مانند شیمیاوی كه طرحش بوسیله مون ریخته‌شد، تلفن بلوری بوسیله نیكولسون، تلفن با كندانسور نیمه هادی بوسیله رالك و جونسون، بالاخره تلفن حرارتی و … ولی هیچكدام از این اختراعات مورد توجه مردم قرار نگرفت تا زمانی كه یك جوان آمریكایی قدم به میدان نهاد و این افتخار را نصیب خود كرد این جوان الكساندر گراهامبل بود. كه پس از خاتمه تحصیلات در سال 1287 به كانادا رفت و از همان راه به اختراع تلفن موفق گردید. روزی واتسون كه یكی از همكاران گراهامبل بود در اطاق جداگانه برابر دستگاهی كه بدست گراهامبل ساخته شده‌بود قرار گرفت و دستورهای استاد خویش را به كار بست ناگهان از آن دستگاه صدای دوست خود را شنید كه می‌گوید آقای واتسون بیایید با شما كار دارم، وی فوراً از جای برخاست بسوی اطاق بل دوید و فریاد زد صدای شما را شنیدم به این ترتیب نخستین عبارت تلفنی دنیا در روز دهم مارس 1876 میلادی برابر با دهم فروردین ماه 1255 در شهر بوستون بر روی سیمی رویین از اطاقی به اطاق دیگر منتقل شد. تلفن اختراعی بل خیلی ساده بود و گفتگو با آن بایستی به تناوب صورت گیرد بعلت اینكه گوشی و میكروفن آن باید یك نفر سخن بگوید و دیگری گوش كند بعدها تلفن بسرعت زیاد در تمام دنیا رایج گردید و در حدود سال 1304 به ایران وارد شد. البته اولین تلفن در تبریز مورد استفاده راه‌آهن قرار گرفت كه بعدها بصورت شركت تلفن در آمد كه با شركت زیمنس آلمان قرار داد بست كه هم‌اكنون بصورت فعلی بنام وزارت پست و تلگراف و تلفن در آمده‌است.درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود تحقیق دانشجویی رشته برق و مخابرات , تحقیق دانشجویی رشته برق و مخابرات , دانلود تحقیق برق و مخابرات , تحقیق تاریخچه و مبانی تلفن , دانلود تحقیق تاریخچه و مبانی تلفن , دانلودتحقیق آماده تاریخچه و مبانی تلفن , تحقیق مخابرات درباره تاریخچه و مبانی تلفن , دانلود تحقیق مخابرات درباره تاریخچه و مبانی تلفن , دانلود پروژه مخابرات درباره تاریخچه و مبانی تلفن , تحقیق آماده مخابرات درباره تاریخچه و مبانی تلفن , دانلود تحقیق آماده مخابرات درباره تاریخچه و مبانی تلفن , دانلود پروژه آماده مخابرات , پروژه آماده مخابرات , دانلود پروژه درسی مخابرات , دانلود تحقیق درسی مخابرات , دانلود تحقیق برای رشته مخابرات , تحقیق آماده برای رشته مخابرات , تحقیق آماده مخابرات , دانلود تحقیق آماده مخابرات , دانلود پاورپوینت مخابرات ,
بازدید : 84
[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
تحقیق حاضر 55 صفحه بوده و درباره اتوماسیون صنعتی و شبکه های ارتباطی مطالعه نموده است. این پروژه برای دانشجویان رشته برق بسیار مناسب می باشد.
خلاصه پیشرفت فن آوری اینترنت و شبكه های ارتباطی در دهه های اخیر ایجاب می نماید تا به لزوم بكارگیری شبكه های ارتباطی در صنعت و در این راستا شبكه ای كردن دستگاهها و سنسورهای صنعتی بپردازیم در این مقاله نگاهی اجمالی به اتوماسیون صنعتی و نقش شبكه های ارتباطی در توسعه صنعت داریم در ابتدا با بیان تاریخ
دسته بندی برق
بازدید ها 62
فرمت فایل doc
حجم فایل 290 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 55
تحقیق اتوماسیون صنعتی و شبكه های ارتباطی

فروشنده فایل

کد کاربری 130
کاربر

خلاصه
پیشرفت فن آوری اینترنت و شبكه های ارتباطی در دهه های اخیر ایجاب می نماید تا به لزوم بكارگیری شبكه های ارتباطی در صنعت و در این راستا شبكه ای كردن دستگاهها و سنسورهای صنعتی بپردازیم.
در این مقاله نگاهی اجمالی به اتوماسیون صنعتی و نقش شبكه های ارتباطی در توسعه صنعت داریم . در ابتدا با بیان تاریخچه اتوماسیون صنعتی , به ذكر اطلاعات پایه اعم از سطوح سلسله مراتبی اتوماسیون صنعتی و پروتكل MAP ( پروتكل اتوماسیون صنعتی) می پردازیم.
در ادامه ملزومات اساسی طراحی و ارتباطات قسمتهای مختلف یك شبكه صنعتی شرح داده می شود و با اشاره به توسعه شبكه های ارتباطی به نقش ارزنده اتصال دستگاهها و سنسورها در دنیای صنعت می پردازد .
انواع شبكه های صنعتی با ذكر محاسن و معایب هر یك بررسی شده و نشان می دهد كه چگونه می توانیم شبكه های سرعت بالا مانند Ethernet را با شبكه های سطح پایین تر (‌مانند : Fieldbus) جهت افزایش كارایی تركیب نمود و همچنین اهمیت استفاده از پردازنده ها و رابطهای كامپیوتری در مدیریت هرچه بیشتر اطلاعات تبادلی و chip های از قبل برنامه ریزی شده (‌Asic) شرح داده می شود. در پایان با بیان پیشنهادهایی جهت طراحی یك شبكه ارتباطی در صنعت به كار خود خاتمه می دهد.

فصل 1 – شبكه های صنعتی
مقدمه
هنگامیكه در دهه شصت تكنولوژی های اتوماسیون دیجیتال در دسترس قرار گرفت از آنها جهت بهبود و توسعه سیستمهای اتوماسیون صنعتی استفاده شد . مفاهیمی مانند : صنایع خودكار (CIM) و سیستمهای كنترلی خودكار توزیعی (DCCS), در زمینه اتوماسیون صنعتی معرفی گردید و كاربرد شبكه های ارتباطی تقریبا“‌ رشد قابل توجهی نمود.
كاربرد سیستمهای اتوماسیون صنعتی گسترش پیدا كرد بطوری كه تعدادی از مدلهای دیجیتالی آن برای شبكه های ارتباطی جهت جمع آوری اطلاعات و عملیات كنترلی سطح پائین (سطح دستگاهای عمل كننده) با هم در ارتباط بودند.
در یك سیستم مدرن اتوماسیون صنعتی ,‌ ارتباط داده ها بین هر یك از دستگاههای اتوماسیون نقش مهمی ایفا می كند , هدف از استانداردهای بین اللملی برقراری ارتباط بین همه دستگاههای مختلف اتوماسیون است. از این رو كوششهائی جهت استانداردسازی بین المللی در زمینه شبكه ها صورت گرفت كه دستاورد مهم آن پروتكل اتوماسیون صنعتی (MAP) در راستای سازگاری سیستم های ارتباطی بود. پروتكل MAP جهت غلبه بر مشكلات ارتباطی بین دستگاههای مختلف اتوماسیون گسترش پیدا كرد و بعنوان یك استاندارد صنعتی جهت ارتباطات داده ای در كارخانه ها پذیرفته شد .
عملكرد و قابلیت اطمینان یك سیستم اتوماسیون صنعتی در حقیقت به شبكه ارتباطی آن بستگی دارد .
در یك شبكه ارتباطی اتوماسیون صنعتی ,‌ بهبود عملكرد شبكه وقابلیت اطمینان آن و استاندارد بودن ارتباطات با توجه به اندازه سیستم و افزایش حجم اطلاعات تعیین می گردد.

یك شبكه ارتباطی جهت یك سیستم اتوماسیون صنعتی باید دارای شرایط زیر باشد :
1 - قابل استفاده بودن شبكه 2 - ‌ توان عملیاتی مناسب شبكه 3- ‌میانگین تاخیر انتقال اطلاعات قابل قبول.درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه برق درباره اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , پروژه برق درباره اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , پروژه درباره اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , دانلود پروژه اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , پروژه اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , دانلود پروژه برق درباره اتوماسیون صنعتی , پروژه برق درباره اتوماسیون صنعتی , دانلود پروژه اتوماسیون صنعتی , اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , دانلود پروژه تحقیق اتوماسیون صنعتی , دانلود تحقیق اتوماسیون صنعتی , تحقیق اتوماسیون صنعتی , دانلود تحقیق اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , تحقیق اتوماسیون صنعتی و شبکه ارتباطی , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود تحقیق درسی برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق اتوماسیون صنعتی و شبكه های ارتباطی , تحقیق برق ,
بازدید : 63
[ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ یکشنبه 15 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه جهت اخذ درجه كارشناسی عنوان بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس
دسته بندی برق
بازدید ها 75
فرمت فایل docx
حجم فایل 3770 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 93
پایان نامه جهت اخذ درجه كارشناسی برق در مورد بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس

فروشنده فایل

کد کاربری 42
کاربر

پایان نامه جهت اخذ درجه كارشناسی

 

عنوان :

بررسی جریان های هجومی در ترانس هاو مدلسازی نمودار هیسترزیس

فصل 1 : مباحث پایه

1-1- جریان هجومی مغناطیس کننده ترانسفورماتور : 

Transformer magnetizing inrush current

درشرایط معمولی یک ترانسفورماتور در حالت بی باری جریان مغناطیس کننده ای حدود 5/0 تا 2 درصد جریان نامی اش از منبع میکشد . این جریان بعلت اثرات اشباع آهن سینوسی نیست ( شکل 1)

شکل 1- جریان بی باری

مقداراعوجاج بستگی به مقدار چگالی فوران مغناطیسی دارد که هسته در آن چگالی کار میکند . تغییرات فوران هسته و جریان مغناطیس کننده بنحوی است که درهر پریود ( دوره تناوب ) یکبار دور حلقه هیسترزیس (Hysteresis loop )  طی میشود (شکل2)

شکل 2- حلقه هیسترزیس

همچنین تغییرات فوران هسته بنحوی است که در هر لحظه نیروی محرکه الکتریکی( emf ) لازم را برای برابری با ولتا ژ لحظه ای منبع تولید کند . در شکل 3 حلقه هیسترزیس همراه با منحنی مغناطیسی magnetizing curve  مکان قرار گرفتن رئوس حلقه های هیسترزیس است که در ولتاژ های اعمال شده به ترانسفورماتور در حالت ماندگار ( steady state ) بدست آمده اند   (شکل 4 ).

شکل 3- حلقه هیسترزیس همراه با منحنی مفناطیسی

شکل 4- حلقه های هیسترزیس مربوط به اعمال ولتا ژ های مختلف

بدیهی است همانگونه که ولتاژ افزایش میابد و در نتیجه این امرفوران بیشتر وبیشتری از هسته عبور میکند. ماگزیمم جریان نیز بسرعت افزایش پیدامیکند زیرا هسته اشباع میشود.

شکل5- وضعیت مغناطیسی هسته ترانسفور ماتور در زمان وصل به منبع

در حلقه هیسترزیس شکل 5 تغییرات فوران بین می‌باشد كه این امر در حالت ماندگار حاصل شده است . حال می‌خواهیم ببینیم در شرایط گذار كه پس از وصل كلید و اعمال ولتاژ منبع به سیم پیچ ترانسفورماتور پیش می‌آید ، چه اتفاقی می‌افتد . بدین منظور به آخرین دفعه‌ای بازمی‌گردیم كه  ترانسفورماتور برقدار بوده و سپس از منبع تغذیه قطع شده است. شكل 5 نشان می‌دهد كه در لحظه‌ای كه جریان از صفر عبور می‌كند فوران پسماند  در هسته وجود دارد ( Residual Flux ) ، كه فقط با تغییر جهت جریان و تغییرات آن تا صفر می‌توان آن را از بین برد .

    لذا باید انتظار داشت كه پس از قطع ترانسفورماتور از منبع نیز ، فوران قابل ملاحظه‌ای در هسته باقی بماند . معمولاً این فوران پسماند از مقدار  مشخص شده در شكل 5 كمتر است ، زیرا بعد از قطع جریان توسط كلید ، یك جریان گذرا در سیم پیچ عبور می‌كند كه نتیجه تخلیه ظرفیت خازنی ترانسفورماتور یا جریان بار است . البته توضیح بیشتر راجع به كاهش یافتن فوران پس‌ماند در قسمت 6 خواهد آمد . فرض می‌كنیم كه مقدار فوران پس‌ماند  باشد . همچنین فرض می‌كنیم كه در هنگام برقدار شدن مجدد ترانسفورماتور پلاریته ولتاژ به نحوی باشد كه فوران در جهت مثبت افزایش یابد . اگر موج ولتاژ اعمال شده در لحظه وصل در حال عبور از صفر به طرف نیمه مثبت موج باشد ، فوران مجبور است به اندازه  افزایش یابد تا زمانیكه موج ولتاژ در  به ماكزیمم خود برسد . چون فوران از مقدار اولیه  آغاز شده ، در  به مقدار كه مساوی  است ، و در  به ماكزیمم  خواهد رسید ، این امر در شكل به وضوح دیده می‌شود ، كه در آن فوران اولیه  مساوی  است .

    این فوران زیاد باعث می‌شود كه هسته به حالت اشباع مغناطیسی برود ، و در نتیجه جریان بسیار زیادی از منبع تغذیه كشیده خواهد شد ، كه آنرا جریان هجومی (Inrush current  ) می‌نامند . ( شكل 8 )

    البته شرایطی كه در بالا در نظر گرفته شد ، یعنی حداكثر پسماند مثبت و زاویه ولتاژ صفر موج ولتاژ در لحظه وصل ، بدترین شرایط برقرار شدن ترانسفورماتور است . دامنه جریان هجومی در بدترین شرایط می‌تواند تا چندین برابر جریان نامی ترانسفورماتور برسد .

    جریان هجومی ، به علت وجود تلفات ترانسفورماتور كه عمدتاً مربوط به سیم‌پیچ است پس از مدتی از بین رفته و جریان مغناطیس كننده به حالت ماندگار خود می‌رسد . در طول پریودهایی كه جریان هجومی جاری است ، همیشه روی منحنیه یسترزیس جابجا شده حركت می‌كند تا بتدریج بر روی منحنی هیسترزیس معمولی بازگشت نماید ( شكل 7 ) .

شکل 6- فوران هسته در حالت گذرا

 در این شكل  فوران پسماند است . همانگونه كه مشاهده می‌شود ماكزیمم فوران در اولین سیكل می‌تواند به  برسد این امر در بررسی ریاضی جریان هجومی

شکل 8- منحنی هیسترزیس در حالت گذرا

در بخش بعدی به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت .درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه پایانی برق با موضوع جریان های هجومی در ترانس ها , پروژه پایانی برق با موضوع جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پایان نامه برق با موضوع جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پروژه پایانی رشته برق با موضوع جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پروژه جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پروژه پایانی برقجریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پایان نامه جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پایان نامه کارشناسی جریان های هجومی در ترانس ها , دانلود پروژه برق با موضوع جریان های هجومی در ترانس ها , پایان نامه جهت اخذ درجه كارشناسی برق در مورد بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس , پایان نامه كارشناسی برق در مورد بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس , مدلسازی نمودار هیسترزیس , بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس , جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس , دانلود پروژه بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس , دانلود پایان نامه بررسی جریان های هجومی در ترانس ها و مدلسازی نمودار هیسترزیس ,
بازدید : 101
[ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
شبیه سازی پل دیودی با مطلب برای دانشجویان رشته برق مناسب برای درس الکترونیک صنعتی
دسته بندی برق
بازدید ها 77
فرمت فایل zip
حجم فایل 295 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 3
شبیه سازی پل دیودی با مطلب

فروشنده فایل

کد کاربری 42
کاربر

شبیه سازی پل دیودی با مطلب

برای دانشجویان رشته برق
مناسب برای درس الکترونیک صنعتی

شامل 3 فایل

1 فایل سیمولینک شبیه سازی مطلب

و 2 فایل jpegعکس گرفته از شبیه سازی سیمولینک و خروجی اسکوپ

فرمت فایل: mdlدرباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه درس الکترونیک صنعتی , شبیه سازی پل دیودی با مطلب , دانلود پروژه شبیه سازی پل دیودی با مطلب , پروژه شبیه سازی پل دیودی با مطلب , شبیه سازی پل دیودی با نرم افزار مطلب , شبیه سازی پل دیودی با متلب , شبیه سازی پل دیودی با نرم افزار متلب , پروژه درس الکترونیک صنعتی , تحقیق درس الکترونیک صنعتی , الکترونیک صنعتی , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق ,
بازدید : 57
[ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]

ضمن تبریک سال نو به تمامی شما عزیزان, آرزوی سال خوب و سرشار از موفقیت برای تمامی هم وطنان را دارم.

امیدوارم آغاز رسمی کار در سال جدید با موفقیت تان در همه عرصه ها توام باشد.

مدیر فروشگاه دانلودی پروژه های دانشگاهی

 درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات معماری و شهرسازی , دانلود پروژه ها و مقالات عمران و نقشه برداری , دانلود پروژه ها و مقالات مکانیک , دانلود پروژه ها و مقالات کامپیوتر , دانلود پروژه ها و مقالات حسابداری , دانلود پروژه ها و مقالات پزشکی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پروژه های دانشگاهی , دانلود پروژه آماده مخابرات , پروژه آماده مخابرات , دانلود پروژه درسی مخابرات , دانلود تحقیق درسی مخابرات , دانلود تحقیق برای رشته مخابرات , تحقیق آماده برای رشته مخابرات , تحقیق آماده مخابرات , دانلود تحقیق آماده مخابرات , دانلود پاورپوینت مخابرات , دانلود پروژه کارشناسی مخابرات , پایان نامه رشته مخابرات , تحقیق آماده , مقاله مخابرات , دانلود مقالات مخابرات , دانلود مقاله مخابرات , گرارش کارآموزی مخابرات , دانلود گزارش کارآموزی مخابرات , کارآموزی رشته مخابرات ,
بازدید : 120
[ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ شنبه 14 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
پاورپوینت-زمین-کردن-تاسیسات-الکتریکی
پاورپوینت زمین کردن تاسیسات الکتریکی
فرمت فایل دانلودی: .pptx
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 50
حجم فایل: 856
قیمت: : 5500 تومان

این پاورپوینت بسیار کاملدارای  50 اسلاید متنوع می باشد و در آن به تشریح سیستم ارتینگ در تاسیسات الکتریکی می پردازد. این تحقیق آماده قابل ارائه بعنوان پروژه درسی برای دانشجویان برق می باشد. در زیر اطلاعات تکمیلی درباره این محصول ارائه شده است.

بخشی از متن:
مقدمه:
در تمامي تأسيسات الكتريكي، بخصوص تأسيسات فشارقوي، زمين كردن يكي از مهم ترين و اساسي ترين اقدامي است كه براي رفاه و سلامتي و اصولا ادامه زندگي اشخاصي كه به نحوي با اين پست ها در تماس هستند و حتي در خارج از پست در رفت و آمد مي باشند، بايد با دقت هرچه تمام تر و با توجه به قواعد و قوانيني كه بدين منظور تحرير شده است انجام مي گيرد. در تأسيسات برقي دو نوع زمين كردن وجود دارد كه مايكي را «زمين كردن حفاظتي» و ديگري را «زمين كردن الكتريكي» مي ناميم.

فهرست مطالب:
مقدمه
زمين كردن حفاظتي
زمين كردن الكتريكي سه نوع است
الف- زمين كردن مستقيم
ب- زمين كردن غيرمستقيم
پ- زمين كردن بار
نحوه صحيح اتصال بدنه وسايل به زمين
بازرسي و آزمايش تأسيسات سيم كشي
وسايل آزمايش
آزمايش اتصال صحيح كليدها و فيوزها و پريزها
آزمايش متصل بودن مدارها
آزمايش اتصال صحيح سيم زمين
عيب يابي و رفع عيب
تابلوها
نكته در طراحي و كنترل تابلوي برق
تابلو سازي و تابلو هاي برق

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پاورپوینت برق با موضوع ارتینگ , پاورپوینت برق با موضوع ارتینگ , دانلود پاورپوینت ارتینگ , پاورپوینت ارتینگ , دانلود پاورپوینت برق با موضوع زمین کردن تاسیسات برق , پاورپوینت برق با موضوع زمین کردن تاسیسات برق , دانلود پاورپوینت زمین کردن تاسیسات برق , پاورپوینت زمین کردن تاسیسات برق , زمین کردن در تاسیسات الکتریکی , دانلود پاورپوینت برق با موضوع زمین کردن تاسیسات الکتریکی , پاورپوینت برق با موضوع زمین کردن تاسیسات الکتریکی , دانلود پاورپوینت زمین کردن تاسیسات الکتریکی , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق ,
بازدید : 85
[ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
پروژه-بررسی-برق-شهری
پروژه بررسی برق شهری
فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 59
حجم فایل: 837
قیمت: : 6000 تومان

پروژه حاضر در به برق شهری و بررسی آن پرداخته است. این تحقیق دارای 59 صفحه است و قابل ارائه بعنوان پروژه درسی برای دانشجویان رشته برق می باشد. در زیر لیست مطالب ارائه شده در این پروژه آورده شده است.

بخشی از متن:
بخشی از متن:
استفاده از فيلتر وفقی با پارامتر step-size متغير، تعادلی را بين همگرايی، عدم تطبيق، و پهنای باند پس زنی بهينه برقرار می سازد. انتخاب مقدار مناسب برای چنين پارامتری، كاری دقيق و حساس است، بنابراين اين روش بسيار بهتر از حالتی است، كه پارامترها ثابت در نظر گرفته می شوند.

فهرست مطالب:
خنثی کردن نويز برق شهر در سيگنال EEG
مدل سيگنال
نتايج شبيه‌ سازي
آزمايش 1
آزمايش 2
آزمايش 3
آزمايش 4
كنترل از طريق برق شهر
مدار فرستنده كنترل مركزي
مدار گيرنده
تأسیسات الکتریکی
تعريف شبکه به هم پيوسته برق و دلايل به هم پيوستن شبکه هاي قدرت
امکان استفاده از نيروگاه هاي با ظرفيت توليدي زياد بطور اشتراکي
امکان استفاده از نيروگاههاي احداث شده بطور اشتراکي
لامپ های رشته دار
لامپ های سیگنال
توصیه های ایمنی در برق
خطر برق گرفتگی (تماس مستقیم و غیر مستقیم)
علامت های برق گرفتگی
چگونگی و حالت برق گرفتگی
علت برق گرفتگی
تقسیم بندی تأسیسات الکتریکی از نظر ولتاژ
رعايت نكاتي كه از برق گرفتگي جلوگيري مي كند
دستورات ايمني و حفاظت برقكاران
آسيب هاي الكتريكي حفاظت سيستم هاي برق
صاعقه‌
جريان‌ ولتاژ بالا
جريان‌ ولتاژ پايين‌
هشدار
برق گرفتگي
برق گرفتگي به دو دسته تقسيم مي شود
الكتريسيته يا برق از كجا آمده است؟
برق چيست؟
راه هاي توليد برق
توربين آبي
توربين گازي
توربين بخار
نيروگاه با سوخت فسيلي
نيروگاه برق
از صنعت برق چه مي‌دانيم؟
مصارف صنعتي
كاربرد در كشاورزي
كاربرد در شهرها
كاربرد درحمل و نقل
كاربرد ارتباطاتي (مخابرات)
تابلوهاي برق

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه برق با موضوع بررسی و تحلیل برق شهری , پروژه برق با موضوع بررسی و تحلیل برق شهری , دانلود پروژه برق با موضوع بررسی برق شهری , پروژه برق با موضوع بررسی برق شهری , بررسی و تحلیل برق شهری , پروژه درسی بررسی برق شهری , برق شهری , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , تحقیق آماده , مقاله برق ,
بازدید : 51
[ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
گزارش-کارآموزی-واحد-پشتيبانی-فنی-سوييچ-مخابرات
گزارش کارآموزی واحد پشتيبانی فنی سوييچ مخابرات
فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 56
حجم فایل: 689
قیمت: : 5700 تومان

گزارش حاضر مربوط به کارآموزی در شرکت مخابرات می باشد. این گزارش بسیار کامل بوده و 56 صفحه می باشد و قابل استفاده برای دانشجویان مخابرات است. در زیر بخشی از این گزارش جهت اطلاع بیشتر خریداران این محصول آورده شده است.

بخشی از متن:
مقدمه:
انسان از ابتدای خلقت خویش همواره به ارتباط با هم نوع نیاز داشته و این نیاز در گذر سال ها و قرن ها بیشتر شده به صورتی که تبدیل به یک ضرورت انکار پذیر در زندگی انسان ها شده است و همین نیاز باعث شده انسان به دستاوردهای بزرگی مانند پست، تلگراف، تلفن و اینترنت دست یابد و مطمئناً دستاوردهای بهتری نیز در آینده براساس همین نیازها به وجود خواهد آمد و در حقیقت جهان پهناور امروز به واسطه همین ارتباطات ایجاد شده به دهکده جهانی تبدیل شده است.
مخابرات سهم عظیم و به جرات می توان گفت بزرگترین سهم را در برقراری ارتباط بین انسان ها به عهده دارد، که به تنهایی شامل بخش ها و قسمت های مختلفی می باشد.
در این گزارش که حال گذراندن یک دوره 240 ساعته در شرکت مخابرات استان ... می باشد به طور مختصر توضیحاتی در رابطه با چگونگی عملکرد این شرکت ارائه شده است.

فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول: آشنایی با مکان کارآموزی
تاریخچه
شرخ مختصری از فرآیند خدمات
فصل دوم: ارزیابی بخش های مرتبط به رشته ICT
موقعیت رشته کارآموز
شرح وظایف رشته کارآموز
برنامه های آینده سازمان
فصل سوم: آموخته ها
واحد پشتیبانی فنی مراکز شهری
توپولوژی شبکه
مرکز ترانزیت
Numbering
تماس های شهری
تماس های بین شهری
کد منطقه
تماس های کشوری
مرکز مخابراتی
مسیر برقراری ارتباط از مشترک تا مرکز
سیگنالینگ صحبت
تبدیل صوت به سیگنال دیجیتالی
لینک E1
فیبر نوری
Call prossesing
چگونگی شماره گیری
آشنایی با سخت افزار سوئیچ
انواع کارت ها
مکانیسم Loud sharing و Hot standby
سرویس های ویژه مخابراتی
شارژینگ
شبکه های نسل آینده
نتیجه گیری

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود گزارش کارآموزی برق مخابرات با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , گزارش کارآموزی برق مخابرات با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , کارآموزی برق مخابرات با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , دانلود گزارش کارآموزی با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , دانلود گزارش کارآموزی با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , دانلود گزارشکارآموزی واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , کارآموزی با موضوع واحد پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , تحقیق آماده , مقاله برق ,
بازدید : 111
[ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ یکشنبه 01 فروردين 1395 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه برق با موضوع شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی ولتاژ تغذیه بهمراه تحلیل و مدل سازی
رشته: مهندسی تکنولوژی برق
فرمت فایل: WORD 
تعداد صفحه: 99
+ همراه با فایل های برنامه MATLAB و سیمولینک
________________________________________________________
این پایان نامه دارای 99 صفحه می باشد که یک فایل برنامه متلب و سیمولینک آن نیز ضمیمه ی محصول می باشد. بخشی از متن پروژه در زیر آورده شده است تا دید بهتری نسبت به محصول بدست آوررید.

بخشی از مقدمه:
ترانسفورماتورها بر اساس ساختمان و نوع عملکرد، انواع متفاوت زیر را دارند:
•ترانسفورماتورهای قدرت
•ترانسفورماتورهای توزیع
•ترانسفورماتورهای شیفت دهنده فاز
•ترانسفورماتورهای یکسو کننده
•ترانسفورماتورهای خشک
•ترانسفورماتورهای روغنی
•ترانسفورماتورهای اندازه گیری
•تنظیم کننده های ولتاژ پله ای
•ترانسفورماتورهای ولتاژ ثابت
ترانسفورماتورهای قدرت بین ژنراتور و سیستم های انتقال مورد استفاده قرار می گیرند و معمولا با توان 500 kVA و بیشتر درجه بندی می شوند. سیستم های قدرت شامل نیروگاه های تولید و توزیع انرژی، و اتصالات درون سیستم یا اتصالاتی با سیستم های مجاورهستند. پیچیدگی این سیستم منجر به گستردگی تنوع ولتاژهای توزیع و انتقال می شود.
هر ترانسفورماتوری که ولتاژ اولیه را کاهش داده و آنرا به ولتاژ توزیع یا ولتاژ مورد استفاده مصرف کننده تبدیل کند، ترانسفورماتور توزیع نامیده می شود. اگرچه بسیاری از استانداردهای صنعتی اصطلاح ترانسفورماتور توزیع را به ترانسفورماتورهایی با درجه بندی 5-500 kVA نسبت می دهند، ولی ترانسفورماتورهای توزیع می توانند درجه بندی های کم تر و بیشتر( 5000 kVA و بیشتر) نیز داشته باشند. بنابراین استفاده از درجه بندی به عنوان مقیاسی جهت تعیین نوع ترانسفورماتور چندان قابل قبول نیست.
مطالعه یک سیستم جدید به منظور انتخاب ترانسفورماتور با ظرفیت مناسب که هنوز مورد بهره برداری قرار نگرفته است، کار بسیار پیچیده تری است. دلیل این امر مشخص نبودن نوع مصرف از قبیل تجاری، خانگی، صنعتی یا اداری و نوع تجهیزات مرتبط با آن است. پس از مشخص شدن نوع تجهیزات، قدم بعدی دستیابی به مشخصه هارمونیکی آنهاست که لازمه محاسبه ضریب   می باشد. از آنجا که ترانسفورماتورهای توزیع معمولا انواع مختلف بار را تغذیه می کنند، و شکل موج جریان به علت وجود بارهای خطی و غیر خطی مختلف، مشخصه هارمونیکی متفاوتی از مشخصه هارمونیکی هر کدام از بارها دارد. 
روش ضریب   ساده منجر به حصول نتایج چندان دقیقی نخواهد شد. لذا برای طراحی سیستم هایی با انواع مختلف تجهیزات که بار غیرسینوسی متفاوت از هم دارند، روش های خاصی مورد نیاز است.برای انتخاب ترانسفورماتور در چنین سیستم هایی روشی به نام روش جریان هارمونیک معادل پیشنهاد شده است. در این روش برای هر بار غیر خطی با ضریب   معین، یک جریان هارمونیکی معادل نسبت داده می شود. سپس مقادیر به دست آمده برای هر بار غیر خطی با در نظر گرفتن توان الکتریکی آن به صورت وزن دار با هم جمع شده و جریان هارمونیکی معادل کل برای چند بار غیر خطی به دست می آید که با استفاده از آن می توان ضریب نامی   برای ترانسفورماتور انتخابی را تخمین زد.
در این پروژه، می خواهیم شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور را شرح داده و به صورت تحلیلی مورد بررسی قرار دهیم.. نحوه مدل سازی جامع ترانسفورماتور به وسیله نرم افزار اجزاء محدود Opera-2D  به تفضیل معرفی و چگونگی مدل سازی شرایط بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی ولتاژ تغذیه با توجه به دیاگرام تک خطی ترانسفورماتور و امکانات موجود در این نرم افزار شرح داده خواهد شد.
بررسی عملکرد ترانسفورماتور توزیع در شرایط بار غیرسینوسی منجر به ارائه روشی جهت اصلاح مقادیر نامی ترانسفورماتورهای تغذیه کننده بارهای غیرخطی میشود. این روش بر اساس محاسبه تلفات فوکوی سیم پیچ به وسیله تحلیل گر Opera-2d/TR  صورت خواهد گرفت. مقایسه نتایج به دست آمده از روش FEM با روش بیان شده در استاندارد IEEE C57-110 تاییدی بر دقت بالای محاسبات انجام شده خواهد بود. 
تحلیل فرکانسی سیگنال های ولتاژ و جریان ترانسفورماتور با استفاده از تبدیل فوریه(FFT)  به درک هرچه بهتر عملکرد ترانسفورماتور در شرایط مورد مطالعه خواهد انجامید و تبیین کننده چگونگی تاثیر این شرایط بر اصلاح مقادیر نامی تجدید شده ترانسفورماتور میگردد.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه برق با موضوع شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی , دانلود پایان نامه برق با موضوع شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نا , پایان نامه شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی ولتاژ تغذیه , دانلود پایان نامه برق شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی و , پایان نامه شرایط عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی، نامتعادلی بار و نامتعادلی ولتاژ تغذیه بهمراه , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , پروژه شرایط غیرعادی عملکرد ترانسفورماتور در حالات بار غیرسینوسی ,
بازدید : 104
[ جمعه 28 اسفند 1394 ] [ جمعه 28 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه کارشناسی بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب در شبکه های توزيع وکاهش زمان خاموشی ها
دسته: مهندسی تکنولوژی برق- قدرت
نوع فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 122
________________________________________________________
در این تحقیق بکارگیری تعمیرات خط گرم مورد بررسی قرار گرفته است. این پایان نامه در 122 صفحه انجام گرفته و به طور جامع به این موضوع پرداخته است. بخشی از مقدمه این پروژه در زیر آمده است.
بخشی از مقدمه:
تعميرات خط گرم [1] برای نخستين بار در سال 1913 در ايالت اوهايو آمريکا صورت گرفت.  در آن زمان ابزار بسيار ساده و ابتدايی مثل چوب های بلند در اختيار سيم بانان قرار می گرفت که به وسيله آن سيم برق دار را از محدوده کار خود دور کرده و عمليات تعويض مقره های شکسته را انجام می داند.
به دليل عدم فن آوری در عايق سازی و ايجاد امنيت برای سيم بانان عمليات محدود به شبکه ها تا سطح ولتاژ 11 کيلو ولت بود و برای ولتاژهای بالاتر اين چوب ها جوابگو نبودند. با توجه به سود سرشار مالی در اين نوع تعميرات ، شرکتهای ديگر نيز به اين نوع تکنولوژی روی آوردند به طوری که تا 1920 سه شرکت سازنده تجهيزات خط گرم در ايالت های مختلف آمريکا مشغول به کار با خط گرم شدند. بزرگ ترين شرکت فعال در آن سال ها شرکت TIPS TOOLS   بود که پيشرفت های خوبی در اين زمينه به دست آورد به طوری که انجام عمليات را تا سطح 33 کيلو ولت امکان پذير ساخت.
عمليات خط گرم در ايران نيز در سال 1964 (1353) پس از حدود 50سال مورد توجه کارشناسان صنعت برق قرار گرفت ولی جرقه اين کار برای تهيه و ساخت و ساز تجهيزات خط گرم در داخل کشور جهت کار روی شبکه های 20 کيلو ولت برای اولين بار وبا  هدف های بشرح ذيل است:
•باز و بست انواع جمپرها تحت تانسيون                    20 کيلو ولت
•پاکسازی حريم اشجار                                          20 کيلو ولت 
•تحکيم يراق آلات                                                 20 کيلو ولت
به همين دليل طی قراردی يک شرکت آمريکايی ملزم به آموزش و راه اندازی گروه های خط گرم در ايران شد. پس از آموزش تعدادی استادکار ، گروه های خط گرم در تهران و خوزستان فعال شدند و برخی تعميرات تا سطح 20 کيلو ولت و بعضا 63 کيلو ولت به صورت گرم انجام می شد. بعلت وقوع انقلاب اسلامی و متعاقب آن جنگ تحميلی و خروج متخصصان آمريکايی از ايران ، تعميرات خط گرم به تدريج مورد بی توجهی قرار گرفت به طوری که در دهه شصت هيچ گونه تعميرات خط گرم در ايران صورت نپذيرفت با توجه به نياز عمده کشور به اين تکنولوژی ، وزارت نيرو تعميرات خط گرم را در زمره سياست های خود قرار داده است لذا راه اندازی گروه های خط گرم در شرکت های توزيع در دستور کار شرکت های تابعه وزارت نيرو قرار گرفته است.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه کارشناسی بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب در شبکه های توزيع وکاهش زمان خاموشی ها , دانلود پایان نامه کارشناسی بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب در شبکه های توزيع وکاهش زمان خاموشی ها , پایان نامه بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب , بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب در شبکه های توزيع وکاهش زمان خاموشی ها , کاهش عيب در شبکه های توزيع وکاهش زمان خاموشی ها , پایان نامه کارشناسی بکارگيری تعميرات خط گرم(Hot Line) برای کاهش عيب در شبکه های توزيع , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , بکارگیری تعمیرات خط گرم , پروژه بکارگيری تعميرات خط گرم برای کاهش عيب در شبکه های توزيع ,
بازدید : 47
[ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کارشناسی برق با عنوان طراحی و پیاده سازی ربات میکروماوس
رشته: تکنولوژی برق- قدرت
نوع فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 41
________________________________________________________
در این پایان نامه طراحی ربات میکروماوس انجام گرفته است. بخشی از مقدمه ی این پروژه در ذیل این مطلب آورده شده است. فهرست مطالب نیز در لینک بالا قابل مشاهده می باشد.
بخشی از مقدمه:
بسيار خوشحالم که خداوند كمك كرد كه بتوانم  روی پروژه‌ای کار کنم که واقعا از ته قلب کارکردن روی این زمینه و زمینه های مشابه را دوست داشتم و از علاقه مندی‌های تمام دوران زندگی‌ام بوده است، هرچند كه در اين مسير سختي‌ها و مشكلاتي هم وجود داشت اما خواستن توانستن است، و من هم توانستم به آرزويم يعني ساخت ربات ميكروماوس برسم.
و از استاد گرامی‌ام آقای مغانی نهایت تشکر را دارم که این توفیق اجباری را نصیب بنده فرمودند و در سراسر کار و در كنار همه‌ي اين مشكلات همراه و ياور اينجاب بودند.
چکیده
آنچه پیش‌روی شماست، نگارش تجربه‌ي بنده در زمینه‌ي کار روی ربات میکروماوس و تمام چیزهایی است که از ساخت این ربات و شرکت در مسابقه pnuopen 2013  به دست آورده‌ام، امیدوارم این چند صفحه‌ي کوتاه که از تمام کارهای انجام شده از آغاز کار تا تکمیل تمام پروژه يعني ساخت  یک ربات میکروماوس است بتواند اطلاعاتی هر چند کوچک به دانسته‌های شما اضافه کند و بتواند باعث علاقه مندي شما در زمينه‌ي رباتيك و اللخصوص نوع ميكروماوس باشد
واژه ي كليدي :
ربات ميكروماوس

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : طراحی ربات میکروماوس , پروژه طراحی ربات میکروماوس , دانلود پروژه طراحی ربات میکروماوس , دانلود پایان نامه طراحی ربات میکروماوس , پایان نامه برق با موضوع طراحی ربات میکروماوس , پایان نامه طراحی ربات میکروماوس , طراحی و شبیه سازی ربات میکروماوس , پروژه طراحی و شبیه سازی ربات میکروماوس , دانلود پروژه طراحی و شبیه سازی ربات میکروماوس , دانلود پایان نامه طراحی و شبیه سازی ربات میکروماوس , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق ,
بازدید : 49
[ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کارشناسی برق با موضوع مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره
رشته: تکنولوژی برق- قدرت
فرمت فایل: WORD
تعداد صفحات: 59
________________________________________________________
در این پایان نامه مدلسازی و طراحی و شبیه سازی ربات های چند کاره انجام شده است. پایان نامه مذکور دارای 59 صفحه می باشد. در ادامه توضیحات مختصری از متن پروژه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
بخشی از مقدمه:
پروژه ی ما تحت عنوان (( ربات چندکاره هفت سنسور )) که در پنج فصل تهیه شده است ، فصل اول مستندات این پروژه به بررسی تعاریف خاصی که در زمینه رباتیک وجـــود دارد و همچنین موضوعات مرتبط با آن مانند تاریخچه رباتیک، انـواع رباتهـا، دسته بندی رباتها پرداخته ایم.در فصل دوم کاربرد رباتها و همچنین اجزاء رباتها را مورد بررسی قرار داده ایم.در فصل سوم ، ساختن ربات ، شرح عملکرد ربات ، توضیحات مدار و برنامه ربات و همچنین تصاویری از قطعات این ربات و تصویر ربات به طور کامل قرار داده شده است .در ادامه به نتایج و بهبود عملکرد آن می پردازیم .
 رباتی با هفت سنسور، رباتی است که می تواند در یک مسیر از قبل تعیین شده حرکت کند ، این مسیر میتواند یک خط سیاه در زمینه سفید یا یک خط سفید در زمینه سیاه باشد. یا مخلوتی از هر دو باشد .ربات باید بتواند انواع مسیرهای موجود مانند پیچ، بریدگی، خطوط زاویه دار و مهم تر از همه حلقه را در کمترین زمان ممکن طی کند .

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه کارشناسی برق با موضوع مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , مدلسازی و طراحی و شبیه سازی ربات های چند کاره , پروژه کارشناسی برق با موضوع مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , دانلود پایان نامه کارشناسی برق با موضوع مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , دانلود پروژه کارشناسی برق مدلسازی، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , دانلود پروژه ، طراحي ، بهينه سازي و شبیه سازی ربات های چند کاره , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق ,
بازدید : 19
[ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ پنجشنبه 27 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه برق با عنوانower former جدیدترین ژنراتور سنکرون و شبیه سازی جریان های فالت
رشته: برق- شبکه های انتقال و توزیع
فرمت فایل: WORD
تعداد صفحات: 99
________________________________________________________
این پایان نامه به بررسی جدیدترین زنراتور سنکرون پرداخته بهمراه شبیه سازی جریان های فالت پرداخته است. پروژه حاضر 99 صفحه می باشد. بخشی از مقدمه در زیر امده است تا آشنایی بیشتری با محصول ایجاد گردد.
بخشی از مقدمه:
Pf  جديد ترين ماشين سنكرون فشار قوي است كه بدون نياز به كليد ژنراتور  (Generator C.B) ، ترانسفورماتور افزاينده و تجهيزات جانبي آن ، توان الكتريكي را مستقيماٌ به شبكه انتقال ، تحويل  مي دهد . Pf يك ژنراتور AC سه فاز با يك روتور معمولي است . تفاوت قابل مقايسه آن با ژنراتور هاي معمولي در طرز قرار گرفتن سيم پيچ هاي استاتور مي باشد ايده جديد بكار گرفته شده ، استفاده از كابل به عنوان سيم پيچ استاتور مي باشد . توليد توان در سطوح مختلف ولتاژهاي شبكه انتقال ، توسط اين ماشين ، مديون پيشرفت در فناوري و ساخت كابلهايي مي باشد كه جايگزين شينه بندي در استاتور ژنراتورهاي متعارف شده است . 
Pf  بعنوان مولد در ژنراتورهاي آبي ( هيدروژنراتورها ) و همچنين نيروگاههاي حرارتي  ( توربوژنراتورها ) مي تواند مورد استفاده قرار گيرد . در شكل (1) برش عرضي يك توربو پاورفورمر نشان داده شده است . 
Pf در مقايسه با ژنراتورهاي معمولي در ولتاژ بالا و جريان پايين كار مي كند به عبارت ديگر اساس كار پاورفورمر بر مبناي افزايش ولتاژ و كاهش جريان مي باشد . 
ماكزيمم ولتاژ خروجي اين ژنراتور با تكنولوژي كابل محدود مي گردد كه در حال حاضر با توجه به تكنولوژي بالاي ساخت كابلها ، مي توان ولتاژ آنرا تا سطح KV400 طراحي نمود . هادي استفاده شده در Pf بصورت دوار است در حاليكه در ژنراتورهاي معمولي اين هادي بصورت مستطيلي مي باشد . در نتيجه ميدان الكتريكي در Pf يكنواخت تر خواهد بود . ابعاد سيم پيچ بر اساس ولتاژ سيستم و ماكزيمم قدرت ژنراتور تعيين مي گردد. در Pf لايه خارجي كابل در تمام طول كابل زمين مي گردد . اين امر موجب مي شود كه ميدان الكتريكي در طول كابل محدود گردد و ديگر مانند ژنراتورهاي معمولي ، نياز به كنترل ميدان در ناحيه انتهايي سيم پيچ نباشد . مزاياي زمين كردن كابل سيم پيچ استاتور،اين است كه ديگر خطر كرنا  يا تخليه جزئي  در هيچ ناحيه اي از سيم پيچ وجود ندارد و همچنين ايمني افراد بهره بردار و يا تعمير كار افزايش مي يابد. سر بنديها و اتصالات معمولاً در فضاي خالي مورد دسترس در محل انجام مي گيرد. بنابراين محل اين اتصالات در يك نيروگاه نسبت به نيروگاه ديگر متفاوت  مي باشد. اما در هر حال اين اتصالات در خارج از هسته استاتور مي باشد. براي مثال اتصالات و سربندي ها ممكن است زير ژنراتور و يا خارج از قاب استاتور انجام گيرد. بدين ترتيب اتصالات و سر بندي ها ، مشكلات ناشي از ارتعاشات و لرزشهاي بوجود آمده در ماشينهاي معمولي را نخواهند داشت.
تفاوت مهم پاورفورمر و ژنراتور هاي معمولي اين است كه پاورفورمر مي تواند مستقيماً به شبكه قدرت متصل شود . اين طراحي باعث حذف مدار بريكر ژنراتور، شين جريان بالا و ترانسفورماتور افزاينده نيروگاه مي شود چرا كه پاورفورمر عمل ژنراتور و ترانسفورماتور افزاينده را با هم در خود دارد (شكل (2) را ببينيد). 

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه برق با عنوانower former جدیدترین ژنراتور سنکرون , پایان نامه برق ower former جدیدترین ژنراتور سنکرون , پایان نامه ower former جدیدترین ژنراتور سنکرون , دانلود پایان نامه ower former جدیدترین ژنراتور سنکرون , بررسی جدیدترین زنراتور سنکرون , پایان نامه برق ower former جدیدترین ژنراتور سنکرون و شبیه سازی جریان های فالت , ower former , پایان نامه ower former , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , پروژه پاورفورمرجدیدترین ژنراتور سنکرون و شبیه سازی جریان های فالت ,
بازدید : 31
[ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه برق با موضوع  اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال
رشته:  برق قدرت
 فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 82
________________________________________________________
پایان نامه حاضر به تاثیر صاعقه بر خطوط انتقال برق پرداخته است. این پروژه در 82 صفحه انجام گرفته است. در زیر بخش کوتاهی از این تحقیق آورده شده است و در لینک بالا نیز تمامی مطالب موجود در فهرست آورده شده است.
بخشی از مقدمه:
صاعقه بزرگترين عامل خروج خطوط انتقال و توزيع هوائي است. داده‌هاي حاصل از يك دوره 14 ساله شركت‌هاي برق در ايالات متحده و كانادا در طول 25000 مايل خط انتقال نشان مي‌دهد كه صاعقه تقريباً در 26% خروج‌ها در خطوط kV230 و حدود 65% خروج‌ها در خطوط kV345 عامل اساسي بوده است. يك مطالعه مشابه در بريتانيا، در يك دوره 14 ساله، شامل 50000 عيب در خطوط توزيع نشان مي‌دهد كه صاعقه در 47% خروج‌ها در خطوط kV33 و بالاتر، عامل اصلي بوده است. 
با توجه به آنچه كه مورد بررسي قرار گرفت خطوط انتقال انرژي الكتريكي، متشكل از برج‌هاي فولادي، سيم‌هاي زمين، كندوكتورهاي فاز واقع در دشت‌ها، مناطق كوهستاني، بيابان‌ها، بيشه‌زارها، مزارع كشاورزي و غيره مناسب‌ترين و كوتاهترين وسيله را جهت تخليه جوي بارهاي الكتريكي به زمين تشكيل مي‌دهند، به طوري كه تخليه جوي در مناطق كوهستاني و دشت‌ها به سمت اين خطوط منحرف گشته، از طريق آنان به زمين تخليه مي‌گردد.
تخليه بر كليه قسمت‌ها و اجزاء خطوط انتقال انرژي امكان‌پذير بوده، در هر قسمت با پديده‌ها و عكس‌العمل‌هاي متفاوتي همراه باشد. 
به طور كلي مي‌توان گفت كه منظور از مطالعه صاعقه و اضافه ولتاژ پيش‌بيني عوامل مخرب و با توجه به اين پيش‌بيني حفاظت و ايزولاسيون و در نظر گرفتن سيم زمين مناسب مقرون به صرفه مي‌باشد اين پارامترها در مناطق آب و هوايي مختلف متفاوت مي‌باشد.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه برق با موضوع اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , دانلود پایان نامه برق با موضوع اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , پایان نامه کارشناسی برق با موضوع اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , پایان نامه برق اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , دانلود پایان نامه برق اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , پایان نامه برق با عنوان اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , پروژه برق اثر اضافه ولتاژهای ناشی از صاعقه روی خطوط انتقال , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق ,
بازدید : 48
[ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کارشناسی برق باعنوان مدلسازی طراحی ، تحلیل و پیاده سازی ، با اهدف ، بهینه سازی ابـعاد ، بـازده و چـگالی وزنـی نـیـرو، در موتور سنکرون خطی رتور سیم پیچی
رشته: تکنولوژی برق
فرمت محصول: WORD 
صفحات: 103
+ همراه با فایل های برنامه MATLAB و سیمولینک
________________________________________________________
پایان نامه حاضر در به مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ بطور کامل و جامع پرداخته است. این پایان نامه در 103 صفحه انجام گرفته و بهمراه ان یک فایل برنامه متلب و سیمولینک ضمیمه شده است. در زیر قسمتی از این پایان نامه آورده شده است.
بخشی از مقدمه:
در این پژوهش مدلسازی طراحی و بهینه سازی موتور سنکرون خطی رتور سیم پیچی انجام شد. بدین منظور ابتدا ساختارهای مختلف این موتور بررسی شد و ساختار مورد نظر در این پژوهش و کاربرد آن به طور مفصل شرح داده شد. سپس به مدلسازی ساختار مذکور پرداخته شد. با توجه به اینکه در زمینه این موتور اطلاعات کمی منتشر شده است مدل ارائه شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در ادامه الگوریتم طراحی تهیه شد و به کمک برنامه ای در محیط متلب طراحی موتور خطی انجام شد و خصوصیات مورد نظر آن توسط مدل ارائه شده در محیط ANSYS با استفاده از روش اجزاء محدود تست شد. سپس موتور طراحی شده با انتخاب اهداف مختلفی بهینه سازی گردید. نتایج عمده به دست آمده در این پژوهش به شرح زیر است:
1.بررسی ساختارهای مختلف موتور سنکرون خطی رتور سیم پیچی به طور منسجم ارائه شد و در مورد هر ساختار تا حدودی بحث گردید.
2.در بخش مدلسازی عمده تمرکز بر روی مدلسازی مغناطیسی قرار گرفت. مدل لایه ای بسیار مناسبی ارائه گردید که با توجه به در نظر گرفتن ساختار غیر همگن بخش الکترومگنت های موتور می توان گفت اولین مدل لایه ای مناسب ارائه شده برای این موتور است. مدل ارائه شده به جهت سادگی و فرمول بندی مناسب می تواند برای پژوهش های آینده در زمینه این موتور به عنوان مرجع مناسبی تلقی شود زیرا که مدلسازی پایه تحقیقات دیگر موتور است. هارمونیک های مختلف میدان در مدل مذکور در نظر گرفته شده است که مزیت دیگر آن به حساب می آید. به جرات می توان گفت این فصل از پایان نامه وقت گیر ترین و پر دقدقه ترین موضوع این پژوهشش بوده است زیرا که بقیه فصول بر پایه آن بنا گردیده است. مدل به دست آمده با مدل دیگری که تعمیم مدل موتور سنکرون آهنربای دائم خطی است نیز مقایسه گردید. مقایسه نتایج هر دو روش با نتایج حاصل از مدل روش اجزا محدود حاکی از دقیق تر و کامل تر بودن مدل لایه ای ارائه شده در این پژوهش است. هامونیک های مختلف به دست آمده توسط این روش نیز تطابق بسیار مناسب و زیادی با نتایج حاصل از روش اجزاء محدود دارند که دلیل دیگری بر دقت زیاد مدل مذکور می باشد.
3.الگوریتم معینی که روند طراحی و ترتیب به کار گیری روابط را مشخص کند در مراجعی مورد بررسی قرار گرفت وجود نداشت لذا علاوه بر تعمیم برخی از روابط از موتورهای گردان به موتورهای خطی و استفاده از برخی از روابط موتور سنکرون آهنربای دائم خطی این الگوریتم ارائه شد. به دلیل سادگی و وقت گیر نبودن مدل لایه ای ارائه شده در بخش قبل در الگوریتم طراحی که مستلزم تکرار زیاد است از مدل مذکور استفاده شد. 
4.کار نسبتا جدید دیگری که در بخش طراحی مورد توجه قرار گرفت استفاده از مدل روش اجزاء محدود در حلقه کم تکرار الگوریتم طراحی در کنار مدل لایه ای استفاده شده در حلقه پر تکرار آن می باشد. مزیت این روش استفاده از دقت زیاد روش اجزاء محدود در کنار سرعت نسبتا مطلوب روند طراحی است.
5.در زمینه بهینه سازی موتور سنکرون خطی رتور سیم پیچی نیز جای کار بسیاری وجود دارد. در این پژوهش دو تابع هدف مهم چگالی وزنی نیرو و حاصلضرب بازده در ضریب توان را به طور جداگانه و به طور ترکیبی مورد بهینه سازی قرار دادیم. بهینه سازی بازده در ضریب توان منجر به کاهش ابعاد و هزینه اینورتر مورد استفاده می گردد و بهینه سازی چگالی وزنی نیرو امکان استفاده بهتر از مواد مصرفی در موتور را به دست می دهد. در بهترین حالت توانستیم چگالی وزنی نیرو را 9.3 درصد و حاصلضرب بازده در ضریب توان را 1.43 درصد بهبود دهیم.
6.با بهینه سازی ابعاد موتور علاوه بر به دست آوردن مشخصات الکتریکی مطلوب موتور و کم کردن هزینه توانستیم قدرت شتاب گیری مناسبی را نیز برای موتور فراهم کنیم. این در حالی است که میزان بار قابل حمل بر روی موتور قابل توجه بوده و کاملا مناسب مقاصد حمل و نقل است. برای هر موتور این میزان حدود 20 تن است. این در حالی است که برای مقاصد حمل و نقل معمولا در دو طرف وسیله نقلیه موتور خطی تعبیه می شود و در هر طرف وسیله نیز تعداد آن بیشتر از یکی است که بستگی به کاربرد دارد

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ , پروژه مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ , پایان نامه مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ , دانلود پروژه مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ , دانلود پایان نامه مدلسازی موتور سنکرون خطی روتور سیم پیچ , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق ,
بازدید : 54
[ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ چهارشنبه 26 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه رشته برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر
رشته: برق
فرمت فایل: ورد
تعداد صفحات: 35
همراه با یک فایل پاورپوینت 28 صفحه ای
________________________________________________________
پروژه حاضر به بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی آن پرداخته است. این تحقیق 35 صفحه بوده و علاوه بر آن یک فایل پاورپوینت آماده ارائه نیز در این محصول موجود می باشد. در زیر بخشی از مقدمه آورده شده است.
بخشی از مقدمه:
در این فصل از گزارش،طبقه بندی راههای شهری توضیح داده می شود.به کمک این طبقه بندی می توان هر یک از راهها را در یک گروه خاص قرار داد و ضوابط مربوط به آن گروه را برای راه مورد نظر به کاربرد.این طبقه بندی بر اساس آیین نامه طراحی هندسی معابر شهری،مصوب شورای عالی معماری و شهرسازی،انجام شده و ضوابط و مقررات تامین روشنایی راهها و خیابانها نیز بر مبنای همین طبقه بندی تعیین گشته است و بنابراین آشنایی با این طبقه بندی به منظور طراحی سیستم روشنایی معابر کاملا ضروری است.
در فصل سوم گزارش ضوابط به حداقل شدت روشنایی و ضریب یکنواختی معابر مختلف بر اساس طبقه بندی مذکور توضیح داده شده است.
2-2-تعاریف و مفاهیم
2-2-1-راه و خیابان
راه و خیابان مجموعه ای است که برای وسایل نقلیه موتوری،دوچرخه و پیاده ساخته می شود.
2-2-2-راه شریانی
راه شریانی راهی است که در طراحی و بهره برداری از آن به نیازهای وسایل موتوری برتری می دهند.برای رعایت این برتری عبور از عرض راه کنترل و تنظیم می شود.
2-2-3-خیابان محلی
خیابان محلی،خیابانی است که در طراحی و بهره برداری از آن نیازهای وسایل نقلیه موتوری،دوچرخه سوار و پیاده با اهمیت یکسان رعایت می شود.برای رعایت حال پیاده و دوچرخه سوار.سرعت وسایل نقلیه موتوری در این خیابانها پایین در نظر گرفته می شود.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی , دانلود پروژه بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی , پروژه بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی , دانلود تحقیق بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی , پایان نامه بررسی روشنایی معابر و استاندارد طراحی , دانلود پایان نامه رشته برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر , دانلود پایان نامه برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر , پایان نامه برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر , دانلود پروژه برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر , پروژه برق با عنوان استاندارد طراحی روشنایی معابر , استاندارد طراحی روشنایی معابر , پروژه استاندارد طراحی روشنایی معابر , دانلود پروژه استاندارد طراحی روشنایی معابر , دانلود پایان نامه استاندارد طراحی روشنایی معابر , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق ,
بازدید : 53
[ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کارشناسی با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق
رشته: برق- قدرت
فرمت فایل: ورد (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 135
________________________________________________________
در پروژه حاضر که بصورت کامل و جامع در 135 صفحه انجام گرفته است موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع مورد بررسی قرار گرفته است. بخشی از این پایان نامه در ادامه آورده شده است. فهرست مطالب نیز در لینک بالا قابل مشاهده است.
بخشی از مقدمه:
1-1-فلسفه و تاريخچه ارت 
سیستم الکترومغناطیسی تلگراف راه دور که از سال ۱۸۲۰ مورد استفاده قرار می‌گرفت از دو یا چند سیم برای انتقال پیام‌ها به صورت پالس‌های الکتریکی استفاده می‌کرد. سپس این موضوع روشن شد (احتمالا به وسیله دانشمند آلمانی استین‌هیل) که از زمین می‌توان به عنوان مسیر برگشت برای کامل کردن مدار پیام‌ها استفاده کرد؛ به این ترتیب نیازی به سیم بازگشت نخواهد بود اما این روش در طول مسیرهای درون‌قاره‌ای که در سال ۱۸۶۱ بین سنت ژوزف، میسوری و ساکرامنتو کالیفرنیا ایجاد شده بود یک مشکل داشت. در طول فصل‌های خشک سال به علت خشک بودن زمین مقاومت آن به شدت افزایش می‌یافت که باعث اختلال در کارکرد تلگراف می‌شد.
بعدها زمانی که تلفن می‌رفت تا جایگزین تلگراف شود این نکته روشن شد که جریانی که به وسیله شبکه‌های قدرت، خطوط راه‌آهن برقی و دیگر مدارهای تلفن و تلگراف ایجاد می‌وشد موجب ایجاد اختلال در سیگنال‌های فرستاده شده می‌شود و به این ترتیب استفاده از سیستم‌های دو سیمه دوباره جایگزین شد.
1-2-ارتباطات رادیویی 
اتصال الکتریکی به زمین می‌تواند به عنوان یک مبدا پتانسیل الکتریکی برای سیگنال‌های بسامد رادیویی در نوع خاصی از آنتن مورد استفاده قرار گیرد. قسمتی که مستقیما با زمین در ارتباط است می‌تواند از یک جسم ساده مانند یک میله هادی که در زمین فرورفته تشکیل شده باشد و یا از اتصال با لوله‌های فلزی آب ایجاد شده باشد (در این موارد این خطر وجود دارد که بعدها لوله‌ها با لوله‌های پلاستیکی تعویض شوند). یک الکترود زمین ایده‌آل باید صرف نظر از میزان جریانی که به زمین وارد می‌شود یا از آن خارج می‌شود هنواره ولتاژی برابر صفر داشته باشد. در واقع میزان مقاومت یک سیستم زمین است که می‌تواند کیفیت آن را مشخص می‌کند و این کیفیت را می‌توان به راه‌های مختلفی افزایش داد برای مثال با افزایش سطح در تماس الکترود با زمین، افزایش عمق دفن الکترود، استفاده از میله‌های الکترود متعدد، افزایش رطوبت زمین، افزایش میزان مواد معدنی رسانا در خاک و یا افزایش سطح پوشیده شده به وسیله سیستم زمین می‌توان مقاومت زمین را کاهش داد.برخی سیستم‌های آنتن‌های فرستنده در VLF، LF، MF و یا پایین‌تر از رنج SW برای عملکرد مناسب خود نیازمند یک زمین خوب هستند. برای مثال یک آنتن عمودی تک قطب نیازمند یک سیستم زمین است که معمولاً از شبکه‌ای به هم پیوسته از سیم‌ها که به طور شعاعی از مرکز به فاصله تقریبا برابر با طول آنتن دور می‌شوند، تشکیل شده‌است. در برخی موارد این سامانه زمین در بیرون تقویت می‌شود تا از تلفات جلوگیری شود.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه کارشناسی با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , پروژه کارشناسی با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , پروژه با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه کارشناسی سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , پروژه کارشناسی سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه کارشناسی برق با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه رشته برق با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پایان نامه کارشناسی با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , پایان نامه کارشناسی با موضوع سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , سیستم ارتینگ دکل های انتقال و توزیع برق , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق ,
بازدید : 37
[ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کاردانی رشته برق با موضوع شبکه های توزیع
رشته: الکتروتکنیک
فرمت فایل: ورد (قابل ویرایش)
صفحات: 44
________________________________________________________
پروژه حاضر در 44 صفحه انجام گرفته است و به موضوع شبکه های توزیع می پردازد. در ادامه توضیح کوتاهی از این تحقیق آورده می شود تا اطالعات بیشتری از این محصول وجود داشته باشد. در لینک بالا فهرست مطالب قابل دسترس می باشد.
بخشی از مقدمه:
انواع شبكه ها
شبكه شعاعي يا باز، شبكه هاي مسدود يا رينگ يا حلقوي، شبكه مركب يا تار عنكبوتي.
الف) شبكه هاي شعاعي يا باز
شبكه هاي شعاعي شبكه هايي هستند كه در آنها هر مصرف كننده فقط از يك طرف تغذيه مي شود. در اين شبكه اگر قسمتي از شبكه معيوب گردد مصرف كنندگان تا برطرف شدن نقص بدون برق خواهند بود بنابراين مقدار خاموشي آنها بيشتر است. افت ولتاژ در انتهاي شبكه هاي باز نسبتاً زياد مي باشد اين شبكه براي نقاط كم جمعيت و روستاها كه قطع برق باعث خسارت مالي فراواني نمي شود استفاده مي گردد. 
ب) شبكه هاي مسدود يا رينگ يا حلقوي
شبكه رينگ شبكه اي است كه در آن هر مصرف كننده از دو طرف تغذيه مي شود. ضريب اطمينان چنين شبكه اي به طور توجهي بالا مي باشد زيرا از كار افتادن يكي از دو منبع تغذيه و يا قسمتي از خط تغذيه كننده شبكه همواره از سمت ديگر انرژي مي گيرد بنابراين ضريب اطمينان اين نوع شبكه بيشتر است. اين شبكه ها در شهرها و نقاط نسبتاً پر اهميت استفاده مي شود.
ج ) شبكه هاي مركب يا تار عنكبوتي
شبكه هايي هستند كه توسط آنها هر مصرف كننده حداقل از سه طرف تغذيه مي گردد و ظريب اطمينان اين شبكه ها بسيار بالا است و از نظر اقتصادي بسيار گران تمام مي شود. موارد استعمال اين شبكه ها براي شهرهاي بزرگ و نقاط حساس كه خاموشي آنها بسيار گران تمام مي شود، مي باشد.
مقايسه شبكه هاي هوايي و زميني
خطوط انتقال و توزيع را ممكن است به صورت شبكه هاي هوايي يا زميني كشيده بوسيله موارد زير آنها را مي توان با يكديگر مقايسه كرد.
1) احداث شبكه هاي هوايي آسانتر است در صورتي كه براي احداث شبكه هاي هوايي و زميني بايد مسير مناسب باشد ثانياً احتياج به ايجاد كانال مي باشد.
2) احداث شبكه هاي هوايي ارزانتر از شبكه هاي زميني مي باشد.
3) عيب يابي و رفع عيب شبكه هاي هوايي آسانتر است زيرا بيشتر عيوب آن با چشم ديده مي شود ولي پيدا كردن عيب در شبكه هاي زميني به دستگاه هاي عيب ياب نياز دارد و زمان بيشتري براي رفع عيب نياز خواهد بود. 
4) همانطور كه ولتاژ خطوط انتقال افزايش مي يابد هزينه كابلها (شبكه هاي زميني) افزايش مي يابد.
5) در شبكه هاي زميني به افراد متخصص بيشتري نياز است.
6) در شهرها و مناطق پرجمعيت براي حفظ زيبايي شهر معمولاً از شبكه هاي زميني استفاده مي شود.
7) شبكه هاي زميني باعث دوري از يخ و برف و باران و شاخه هاي درختان و رعد و برق امكان خرابي آنها كمتر خواهد بود. 

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه کاردانی رشته برق با موضوع شبکه های توزیع , پروژه کاردانی رشته برق با موضوع شبکه های توزیع , پایان نامه کاردانی رشته برق با موضوع شبکه های توزیع , دانلود پروژه برق شبکه های توزیع , دانلود پروژه رشته برق شبکه های توزیع , پروژه شبکه های توزیع , تحقیق برق با موضوع شبکه های توزیع , دانلود پروژه آماده , پروژه آماده , دانلود پروژه درسی , دانلود تحقیق درسی , دانلود تحقیق برای رشته , تحقیق آماده برای رشته , تحقیق آماده , دانلود تحقیق آماده , دانلود پاورپوینت , دانلود پروژه کارشناسی , پایان نامه رشته , شبکه های توزیع ,
بازدید : 34
[ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سه شنبه 25 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه برق با موضوع بررسی اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورهای قدرت
رشته: برق قدرت
نوع فایل: WORD (قابل ویرایش)
 صفحات: 93
________________________________________________________
در پایان نامه مذکور به بررسی اثرات هارمونیک ولتاژ و جریان روی ترانسفورماتورها پرداخته شده است و این موضوع تحلیل گردیده است. این پروژه در 93 صفحه انجام گرفته و قابل ارائه بعنوان پروژه پایانی رشته برق می باشد. در زیر توضیح کوتاهی از این تحقیق جهت آشنایی بیشتر کاربران با محصول آورده می شود.
بخشی از مقدمه:
در سيستم  هاي قدرت پيشرفته انرژي الكتريكي توسط ژنراتورهاي سه فاز توليد مي شود كه پس از انتقال به صورت سه فاز توزيع مي شود . به دلايل اقتصادي از ايستگاه تا مصرف ولتاژ چندين بار افزايش و كاهش مي يابد .در هر باز افزايش و كاهش ولتاژ ت سه فاز موردنياز است . بدين جهت در سيستم  هاي قدرت سه فاز از تعداد زيادي ترانسفورماتور سه فاز استفاده مي شود . براي هر تبديل ولتاژ از مقداري به مقدار ديگر ممكن است از سه واحد ترانسفورماتور تك فاز يا يك واحد ترانسفورماتور سه فاز استفاده شود . در ترانسفورماتورهاي قدرت و توزيع جريان تحريك تنها درصد كوچكي ( 2 تا 6%) از جريان نامي است . پديده هارمونيك در ترانسفورماتورهاي قدرت بسيار مهم است . زيرا تحت شرايط معيني هارمونيك هاي جريان تحريك باعث عمل عمدي تجهزات حفاظتي مي گردند ممكن است باعث تداخل در مدارهاي مخابراتي شوند . نظر به اين مسئله مهندسين مخابرات و سيستم  انرژي بايد قادر به بررسي و حذف چنين شرايط باشند . از اين رو هارمونيك در ترانسفورماتور از اهميت ويژه اي برخوردار است . 
اولين مورد از مشكلات اعوجاجات هارمونيكي در سال 1893 در شهر هارتفورد امريكا پيش آمد،به اين صورت كه يك موتور الكتريكي با گرم شدن زياد باعث خرابي عايقبندي خود شد. پس از آزمايشات معلوم شد كه علت اين امر تشديد ايجاد شده در خط انتقال ، ناشي از وجود هارمونيكها بوده است.
مشكل بعدي ،يك ژنراتور سه فاز 125 هرتز با ولتاژ 8/3  كيلوولت ساخت شركت جنرال الكتريك امريكا بود. در اين موردهمه محاسبات با تقريبهاي خوبي انجام شده بودولي بازهم تشديد در خط انتقال بود . با محاسبه اندوكتانس و ظرفيت خازني خط انتقال و احتمالاً اندوكتانس بار،مشاهده شد كه در فركانس حدود 1600 هرتز ( هارمونيك سيزدهم‌ ) در خط تشديد ايجاد مي شود.شكل موجهاي ولتاژ ژنراتور نيروگاه و موتور سنكرون داراي مؤلفه هاي هارمونيكي قابل توجه بودند.
اين فرايند محاسبات واندازه گيري توسط يك موج نماي ساده در آن سال انجام شد كه شكل موج را به صورت نقطه به نقطه از طريق قطع و وصل مرتب يك زبانه ،نمونه گيري مي كرد. امروزه با استفاده از هارمونيك سنجهاي ديجيتال و با بكارگيري الگوريتم هاي سريع " تبديل فوريه گسسته " مي توان بصورت بدون وقفه اعوجاجات هارمونيكي را اندازه گيري كرد.
دو سال بعداز اولين مورد مشاهده مشكلات هارمونيكي ، شركتهاي وستينگهاوس و جنرال الكتريك، طرحهاي جديدي را براي ژنراتورها معرفي نمودند كه در اين طرح ها، از سيم پيچهاي غير متمركز در آرميچر استفاده كردند و به تبع آن شكل موج را بهبود بخشيده و به اصطلاح سينوسي تر كردند.
مشكل ديگر هارمونيكها در شكل موج ژنراتورها ، مربوط به جريان بسيار زياد نول ژنراتورهايي بود كه به صورت موازي نصب و مستقيماً زمين مي شدند. امروزه اين مساله كاملاً شناخته شده است و مربوط به هارمونيك سوم ولتاژ و صفر بودن توالي اين هارمونيك در ماشينهايي مي باشد كه به صورت ستاره بسته شده اند. 

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه بررسی اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورهای قدرت , دانلود پایان نامه بررسی اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورهای قدرت , بررسی اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورهای قدرت , اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورهای قدرت , پااثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتور , بررسی اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورها , پایان نامه اثرات هارمونيک های ولتاژ و جريان بر روی ترانسفورماتورها , دانلود پروژه آماده , پروژه آماده , دانلود پروژه درسی , دانلود تحقیق درسی , دانلود تحقیق برای رشته , تحقیق آماده برای رشته , تحقیق آماده , دانلود تحقیق آماده , دانلود پاورپوینت , دانلود پروژه کارشناسی , پایان نامه رشته , بررسی اثرات هارمونیک ولتاژ و جریان روی ترانسفورماتورها ,
بازدید : 53
[ دوشنبه 24 اسفند 1394 ] [ دوشنبه 24 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه پایانی رشته برق با موضوع بررسی آسانسورها
رشته: برق قدرت
نوع فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 123
________________________________________________________
در این پایان نامه کلیه آسانسورها و طرز کارشان و دسته بندی های موجود مورد بررسی قرار گرفته است. این پایان نامه در 123 صفحه انجام گرفته است و قابل ارائه بعنوان پروژه پایانی رشته برق می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری آورده می شود.
بخشی از مقدمه:
هم اكنون در كشور تعداد ساختمان هاي مجهز به سيستم آسانسور به طور روزافزون در حال افزايش است، بيش از هر زمان ديگري نياز به معرفي و شناخت دقيق اجزا و قطعات تشكيل دهنده ي اين صنعت وجود دارد. 
اين پايان نامه حاصل گرداوري موضوعاتي از كتابها، مجلات و سايت هاي مرتبط با صنعت آسانسور مي باشد. اگرچه مطالب اين پايان نامه براي مهندسان برق، الكترونيك، مكانيك، تاسيسات معماري در نظر گرفته شده اما شرح و توضيحات به گونه اي است كه براي مجريان و نصابان آسانسور و ديگر علاقه مندان نيز مفيد است. 
تاریخچه صنعت آسانسور در جهان:
آدمی همواره کوشیده است برخی شیوه های ساده برای بلند کردن خود و موارد مورد استعمال و بار خود را بالا ببرد. یکی از نخستین آسانسور ها که اختراع آن ثبت شده به وسیله ریاضیدان پر آوازه، ارشمیدس در حدود ۲۵۳ ق. م بود. آسانسور وی یک بلند کن دستی بود که برای حمل یک مسافر طراحی شده بود. در مصر باستان احتمالا نمونه ای از نیروی بلند کردن به وسیله بردگان برای ساختمان اهرام استفاده می کردند. آورده اند که چنگیز خان مغول برای رفتن به طبقات بالای یک ساختمان از آسانسور استفاده می کرد ولی این آسانسور را نیروی بردگان و اسیران بالا و پایین می برد. اما تا زمانی که آدمی ساختمان های خیلی بلند نساخته بود نیازی به آسانسور نداشت و از وقتی آسانسور مورد نیاز احساس گشت که کار ایجاد بناهای بلند آغاز گرديد. 
پایه گذار علمی و طراح آسانسور امروزی دانشمند و ریاضیدان بزرگ اتوود است که با ساختن ماشین اتوود که عبارت بود از دو وزنه که با یک نخ به یکدیگر مربوط می شدند و روی قرقره ها بالا و پایین می رفتند توانست طرح ابتدایی یک آسانسور را ارائه دهد اما اولین آسانسور به شکل امروزی که دارای ترمز ایمنی بود توسط اوتیس در آمریکا ساخته و آزمایش شده و سپس بعد از آن دیگران نیز به ساخت انواع آسانسور دست زدند و صنعت آسانسور شکل گرفت.

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه پایانی رشته برق با موضوع بررسی آسانسورها , پروژه پایانی رشته برق با موضوع بررسی آسانسورها , دانلود پروژه رشته برق با موضوع بررسی آسانسورها , پروژه رشته برق با موضوع بررسی آسانسورها , بررسی آسانسورها , پروژه بررسی آسانسورها , دانلود پروژه بررسی آسانسورها , دانلود پایان نامه بررسی آسانسورها , دانلود پروژه آماده , پروژه آماده , دانلود پروژه درسی , دانلود تحقیق درسی , دانلود تحقیق برای رشته , تحقیق آماده برای رشته , تحقیق آماده , دانلود تحقیق آماده , دانلود پاورپوینت , دانلود پروژه کارشناسی , پایان نامه رشته , بررسی انواع آسانسورها ,
بازدید : 57
[ یکشنبه 23 اسفند 1394 ] [ یکشنبه 23 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه-کاربرد-و-توسعه-plc
پروژه کاربرد و توسعه plc
فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 60
حجم فایل: 290
قیمت: : 8000 تومان

پروژه حاضر به موضوع PLC و کاربرد و توسعه آن می پردازد. این تحقیق در 60 صفحه انجام گرفته است و این موضوع را مورد بررسی قرار داده است. در ادامه چکیده ای از آنچه در این تحقیق خواهید دید آورده شده است تا اطلاعات کامل تری از این محصول داشته باشید

بخشی از متن:
چکيده:
فناوري انتقال اطلاعات از طريق خطوط برق به مصرف کننده نهايي ، يکي از فناوري هاي رو به رشد در بسياري از کشورهاي پيشرفته ي جهان است. بسياري از کشورهاي در حال توسعه نيز، براي استفاده و بکارگيري اين فناوري در سطح شبکه ي برق مطالعاتي انجام داده و برخي از آن ها به نصب آن پرداخته اند. از اينرو در اين پروژه ابتدا به معرفي و کليات فني اين فناوري پرداخته مي شود و سپس مزايا، کاربردها و مشکلات آن ذکر مي شود. با توجه به اينکه شناخت توليدکنندگان و عرضه کنندگان اين فناوري براي انتقال آن به کشور اهميت فراواني دارد، مشخصات کليه ي عرضه کنندگان و تجهيزات آن بيان مي گردد. در ادامه هزينه خريد و روش هاي انتقال اين تکنولوژي به کشور بررسي شده و سپس منابع مورد نياز براي انتقال و انطباق فناوري در كشور بيان مي شود. در نهايت، طول عمر اين فناوري و زمان استفاده موثر از آن بررسي خواهد شد.

فهرست مطالب:
چکيده
مقدمه
تاریخچه PLC
شرح كار PLC
كاربردهای مختلف سيگنال های PLC
كاربرد PLC
بخشی از مزایای استفاده از PLC به شرح زیر می باشد
نقش PLC در اتوماسیون صنعتی
مفهوم كنترلرهاي قابل برنامه‌ريزي PLC
زمان پاسخ‌گويي Scan Time
اتوماسیون صنعتی و نقش PLC  در آن
فرآیند
اتوماسیون صنعتی
PLC - Programmable Logic Controller
قطعات ورودي
قطعات خروجي
نقش كنترلرهاي قابل برنامه‌ريزي (PLC) در اتوماسيون صنعتي
مقايسه تابلوهاي كنترل معمولي با تابلوهاي كنترلي مبتني بر PLC
کنترل کننده قابل برنامه ریزی منطقی
طراحی مدار فرمان توسط کامپیوتر
ورودی پردازش خروجی
موارد کاربرد PLC
تفاوت PLC با کامپیوتر
حافظه بکار رفته در PLC
PLC های زیمنس
زبان های برنامه نویسی در PLC
BE نماینگر پایان برنامه نوشته شده می باشد (BLOCK END)
اصطلاحات PLC
ظرفیت PLC
ورودی
خروجی
مهمترین مشخصه هایی که در انتخاب PLC باید در نظر گرفت
طراحی مدار فرمان توسط کامپیوتر
ورودی پردازش خروجی
موارد کاربرد PLC
تفاوت PLC با کامپیوتر
حافظه بکار رفته در PLC
انواع سيستم PLC
PLCهاي كوچك
PLC هاي متوسط
PLC هاي بزرگ
PLC ها با كاربرد محلي
PLC ها با كاربرد گسترده
از جمله اين PLC ها مي توان به نمونه هاي زير اشاره كرد
كاربرد PLC در صنعت
نحوه برنامه نویسی PLC
طراحی و اجرای سیستم مانیتورینگ on- line ترانسفورماتور
طراحي و ساخت دستگاه قابل حمل اندازه گيري ارتعاش
طراحی و ساخت مالتی پلکسر صوت و دیتا
طول عمر فناوري PLC و زمان استفاده موثر از آن
PLC
Wireless
فیبر نوری
ماهواره
مشکلات موجود در بکارگیری فناوری PLC
قوانين موجود در هر كشور
کمبود سرمایه گذار اولیه
نتيجه گيري

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه در مورد کاربرد PLC و توسعه آن , پروژه در مورد کاربرد PLC و توسعه آن , دانلود پروژه کاربرد PLC و توسعه آن , پروژه کاربرد PLC و توسعه آن , کاربرد PLC و توسعه آن , PLC و توسعه آن , دانلود پروژه در مورد کاربرد PLC , PLC چیست , دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , تحقیق آماده ,
بازدید : 41
[ پنجشنبه 20 اسفند 1394 ] [ پنجشنبه 20 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه-نانو-حسگرها
پروژه نانو حسگرها
فرمت فایل دانلودی: .doc
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 191
حجم فایل: 1585
قیمت: : 15000 تومان
پایان نامه حاضر در 191 صفحه به طور کامل و جامع به بحث نانو حسگرها پرداخته است. در زیر بخشی از پروژه به همراه فهرست مطالب ارائه شده در پروژه آورده شده است

بخشی از متن:
بخشی از متن:
در قرنی كه ما در آن به سر مي بريم يعني قرن بيست ويكم جنگ اتمي وآلودگي محيط زيست بزرگترين تهديد براي بشريت محسوب نمي شود .ظهور ماشين هاي بينهايت كوچك به اندازه يك سر سوزن و يا نقطه اي كه درآخر سطر گذاشته شده يا حتي در اندازه مولكولي بيشتر از آنها بشريت را تهديد مي كند زيرا اين ماشينها قادرند با تغيير اتم هاي يك ماده به يك ماده ديگر يك نوع بازسازي تازه انجام دهند كه اگر كوچكترين حالت آن ازكنترل خارج شود تمام گياهان.وجانوران وانسانها طي دو روز به عنوان ماده خام ماشين ها مصرف شده واز بين مي روند. ...

فهرست مطالب:
پیشگفتار    
فصل اول    
1-1فن آوری نانو چیست؟    
1-1-1-نانو چیست؟    
2-1-1-نانو تکنولوژی از دیدگاههای مختلف    
2-1-مقدمه ای بر تاریخ فن آوری نانو در ایران و جهان    
1-2-1-تاریخچه ی نانو در جهان    
2-2-1-تاریخچه ی نانو در ایران    
3-1-مشاهیر نانو     
1-3-1-کی اریک درکسلر    
2-3-1-ریچارد ارت اسمالی    
3-3-1-رالف مرکل    
4-3-1-روبرت ای فریتاس    
5-3-1-ریچارد پی فایمن    
4-1-عناصر پایه در فن آوری نانو    
1-4-1-نانو پوشش ها    
1-1-4-1-انواع نانو پوشش ها    
1-1-1-4-1- پوشش هاي دانه اي    
2-1-1-4-1-.پوشش هاي شبکه اي و چند لايه اي    
3-1-1-4-1-. پوشش هاي لايه نازک
4-1-1-4-1-. پوشش هاي نانوکامپوزيتي    
2-4-1-نانو مواد    
1-2-4-1-نانو پودر    
1-1-2-4-1-حالت اول
2-1-2-4-1-حالت دوم    
3-1-2-4-1-حالت سوم    
2-2-4-1-نانو لوله    
3-2-4-1-نانو کمپوزیت    
3-4-1-مهندسی مولکولی    
1-3-4-1-ماشین های مولکولی    
4-4-1-نانو الکترونیک    
1-4-4-1-نانو سیم    
1-1-4-4-1-انواع نانو سیم ها    
1-1-1-4-4-1-نانوسیم‌‌های فلزی    
۲-1-1-4-4-1-نانوسیم‌‌های آلی    
۳-1-1-4-4-1نانوسیم‌‌های هادی و نیمه‌‌هادی    
4-1-1-4-4-1- نانوسیم‌‌های سیلیکونی
2-1-4-4-1-روش های ساخت نانو سیم ها    
1-2-1-4-4-1-تکنیک‌‌های لیتوگرافی    
1-1-2-1-4-4-1 لیتوگرافی با اشعه الکترونی
2-1-2-1-4-4-1- لیتوگرافی با پراب روش    
2-2-1-4-4-1-رسوب الکتروشیمیایی در حفرات    
3-1-4-4-1-کاربردهای نانو سیم ها    
1-3-1-4-4-1-کاربرد نانوسیم در تشخیص بیماریها
2-3-1-4-4-1-استفاده از نانوسیم‌‌ها در رگ‌‌های خونی برای تحریک اعصاب مغزی    
3-3-1-4-4-1-استفاده از نانوسیمهای سیلیکونی برای هدفمند کردن رشد سلولهای بنیادین 
2-4-4-1-نانو ترانزیستور    
3-4-4-1-نانو حسگر    
فصل دوم    
1-2- دامداری    
2-2- کشاورزی    
3-2-صنایع غذایی    
4-2-پزشکی    
1-4-2-تشخیص بیماری با نانو ذرات مغناطیسی    
2-4-2-شناسایی مولکولهای زیستی    
3-4-2-کنترل فعالیت درون یاخته ها    
4-4-2-درمان ایدز با نوعی کرم    
5-2-بهداشت    
6-2-صنایع دریایی    
1-6-2-صنايع کشتي‌سازي
۲-6-2- صنايع فرا ساحل
۳-6-2- صنايع ساحلي و بندري
4-۶-۲-برخي از پتانسيل‌هاي کاربرد فناوري‌نانو در اين صنايع    
1-4-6-2-الکترودهاي جوشکاري دما پايين
2-4-6-2-سوخت
3-4-6-2- نانوفايبرگلاس و نانوکامپوزيت‌ها
4-4-6-2-جاذب‌هاي ارتعاشي
5-4-6-2-جاذب‌هاي صوتي
6-4-6-2- رنگ‌هاي دريايي
7-4-6-2- جاذب‌هاي انرژي موج دريا و نور آفتاب
8-4-6-2-نانوفيلتراسيون
9-4-6-2-نانومورفولوژي
10-4-6-2--تحول در فناوري پيل سوختي
11-4-6-2- باتري‌هاي با ذخيره انرژي بسيار بالا
12-4-6-2- گرافيت و سراميک
5-٦-۲جايگاه صنايع دريايي و فناوري‌نانو در ايران    
7-2-صنایع آب    
1-7-2-نانوفيلتراسيون     
2-7-2-شيرين سازي آب به وسيله نانوغشاها    
3-7-2-تصفيه آب به کمک نانوذرات    
4-7-2-تصفيه پساب‌هاي صنعتي    
1-4-2-7تصفيه فاضلاب‌ها    
2-4-7-2-جيوه‌زدايي از آب    
5-7-2-شرکت‌هاي فعال در زمينه فناوري‌نانو و آب    
6-7-2-خلاصه‌اي از کارهاي انجام شده در زمينه تصفيه آب و فاضلاب با استفاده از فناوري‌نانو    
8-2- صنعت نفت    
9-2-صنعت خودرو    
1-9-2-عوامل اصلی رقابت در صنعت خودرو سازی    
2-9-2-کاربرد های فن آوری نانو در صنعت خودرو سازی    
10-2-الکترونیک    
1-10-2-نانو روباتهای سه بعدی در لباس سربازهای ضد سرطان    
فصل سوم    
1-3-آشنایی با نانو الکترونیک    
1-1-3-وسایل نانو الکترونیک    
1-1-1-3-نانو لوله ها    
2-1-1-3-حلقه هاي بنزني    
3-1-1-3-پليمر    
4-1-1-3-DNA    
2-3-چشم انداز فن آوری نانو الکترونیک .
1-2-3-مشخصه یابی لایه ی نازک قطعات الکترونیکی
2-2-3-وسعت فن آوری نانو الکترونیک
3-3-کاربرد نانو الکترونیک در صنعت
1-3-3-نمونه ای از کاربرد فن آوری نانو در الکترونیک
۱-1-3-3-کربن نانو تيوب ها (carbon nanotubes)    
2-1-3-3- نانو ترانزيستورها (nanotransistors)    
3-1-3-3- محاسبه گر ها در مقیاس نانو ( nanocomputers)    
4-1-3-3- MRAMها ( Magnetic Random Access Memories )    
5-1-3-3- ۶۰ C    
4-3-کارهایی که باید در راستای پیشرفت این علم انجام شود
5-3-جهانی شدن صنعت نانو الکترونیک
1-5-3-مفهوم جهاني شدن    
2-5-3 پيامد هاي جهاني شدن    
1-2-5-3 تجارت الكترونيك    
6-3-نتیجه گیری
فصل چهارم    
1-4-حسگر ها و نواع آن    
1-1-4-حسگر چيست؟    
1-1-1-4-ساختار كلي يك حسگر    
2-1-1-4-خصوصيات حسگر ها    
2-1-4-انواع حسگر ها    
1-2-1-4- حسگر هاي آنالوگ    
2-2-1-4- حسگر هاىيجيتال    
3-2-1-4-انواع حسگر ها در ربات    
1-3-2-1-4-حسگرمحیطی
2-3-2-1-4-. حسگر بازخورد
3-3-2-1-4- حسگر فعال    
4-3-2-1-4-. حسگر غیرفعال    
4-2-1-4-حسگر فاصله    
1-3-2-1-4-حسگر تماسی (Contact)
2-3-2-1-4-حسگرهای مجاورتی(Proximity)  
1-2-3-2-1-4-حس کردن استاتیک
2-2-3-2-1-4-حس کردن حلقه بسته    
3-3-2-1-4-حسگرهاي دوربرد ( Far away)    
4-3-2-1-4-حسگر نوري (گيرنده-فرستنده)    
2-4-كاربرد حسگر ها    
 1-2-4- حسگر هاي بدنه    
2-2-4- حسگر هاي جهت ياب مغناطيسي    
3-2-4- حسگر هاي فشار و تماس    
4-2-4- حسگر هاي گرمايي    
5-2-4- حسگر هاي بويايي     
6-2-4- حسگر هاي موقعيت مفاصل    
1-6-2-4-انكدر هاي مطلق    
2-6-2-4- انكدر هاي افزاينده    
7-2-4-آشنا يىبا دو نمونه ازحسگر ها    
1-7-2-4-حسگر تشخيص مانع (ديواره)    
2-7-2-4- حسگرالتراسونيك    
3-4-نانو حسگر    
1-3-4-انواع نانو حسگرها    
1-1-3-4-استفاده از نقاط کوانتومی درتولید نانو حسگرها
2-1-3-4-.استفاده ازنانولوله ها درتولید نانوحسگرها    
1-2-1-3-4-نانولوله های کربنی به عنوان حسگرهای شیمیایی
2-2-1-3-4-نانولوله های کربنی به عنوان حسگرهای مکانیکی
3-2-1-3-4-استفاده ازنانو ابزارها درتولید نانوحسگرها
4-4- كاربردهاي نانو حسگر    
1-4-4- ساخت بینی الکترونیکی با.نانو حسگر، چشم اندازی نوین در صنایع امنیتی    
1-4-4-كاربردهاي بيني الکترونيکی    
1-1-4-4-سيستم تأمين امنيت    
1-1-1-4-مبارزه با قاچاق، مواد مخدر و تروريسم    
2-1-1-4-4-جايگزيني سگ هاي جستجوگر    
3-1-1-4-4-تجهيزات ربات هاي رزمي
.4-1-1-4-4-دريافت کننده هاي سيگنال هاي حفاظتي
4-1-1-4-4-کنترل کننده محل کار
5-1-1-4-4-سيستم فوق العاده سريع اعلام حريق
6-1-1-4-4- بيني الکتروني وجرم شناسي
1-6-1-1-4-4-شناسايي پول ها و اسناد با ارزش از روي بو
2- 4-4- حسگرها و کنترل آلودگی هوا
1-2-4-4- مبارزه با انتشار گازهای سمی
3-4-4-کاربرد نانو سنسورها در نمودارگيري و اندازه گيري در حين حفاري صنايع بالادستي نفت   
4-4-4-نانوحسگر و پزشکی     
1-4-4-4-تولید نانوحسگرهاي زیستی نوری    
2-4-4-4-کاربرد حسگرهاي زيستي    
1-2-4-4-4-سيلان و فرايند سيلان‌دار كردن    
5-4-4-استفاده از نانوحسگرهاي نوري براي بررسي تغييرات سلولي    
6-4-4-نانو حسگر و صنایع غذایی    
7-4-4- پتانسیل نانو سنسورها و تحقیقات در صنعت کشاورزی و غذا    
1-7-4-4-در کمتر از 5 سال
2-7-4-4-بین 5 تا 15 سال
8-4-4-نانوسنسورها و AFM هاي جديد    
9-4-4-مدار الکترونیکی روبات نوریاب یا بولینگر ساده (با دو ترانزیستور)    
1-9-4-4- انگشت هوشمند توسط نانو حسگر ها ساخته شد    
10-4-4-کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگارى (Seismic) صنايع بالادستى نفت    
 5-4-جذابیت‌های نانوحسگرها    
6-4-آینده نگری
فصل پنجم    
1-5- نانوتکنولوژی بخشی از آینده نیست، بلکه تمام آینده است    
2-5-الگوي «منحني S»    
1-2-5-. طفوليت
2-2-5- رشد
3-2-5. بلوغ
3-5-جايگاه ايران    
4-5-نگاه از زاويه فوايد و مضرات    
5-5-راهبردهايي براي توسعه اصولي    
6-5-اقدامات انجام شده در ايران    
7-5-جمع‎بندي نهايي بحث    
8-5-نتيجه گيري وپيشنهاد 
منابع و مآخذ

دانلود فایلپرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پروژه آماده برق , پروژه آماده برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود تحقیق درسی برق , دانلود تحقیق برای رشته برق , تحقیق آماده برای رشته برق , تحقیق آماده برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پاورپوینت برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , پایان نامه رشته برق , تحقیق آماده , مقاله برق , دانلود مقالات برق , دانلود مقاله برق , دانلود پایان نامه برق با عنوان نانو حسگرها , پایان نامه برق با عنوان نانو حسگرها , دانلود پروژه برق با عنوان نانو حسگرها , دانلود پایان نامه برق نانو حسگرها , دانلود پایان نامه نانو حسگرها ,
بازدید : 51
[ چهارشنبه 19 اسفند 1394 ] [ چهارشنبه 19 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه پایانی بسیار کامل کارشناسی برق سلول های خورشیدی و مواد تشکیل دهنده سلول های خورشیدی
رشته تکنولوژی برق- قدرت
 WORD (قابل ویرایش)
 190 صفحه
______________________________________________________
بخشی از مقدمه:
انرژی نوری که از جانب خورشید در هر ساعت به زمین می تابد ، بیش از کل انرژی است که ساکنان زمین در طول یک سال مصرف میکنند . برای بهره گیری از این منبع باید راهی جست تا انرژی پراکنده آن با راندمان بالا و هزینه کم به انرژی قابل مصرف الکتریکی تبدیل شود.
به عنوان مثال می توانید به انرژی های تجدید پذیر اشاره کنید و اینکه امروزه توجه بیشتری به این موضوع میشود و روز به روز در حال گسترش هست. انرژی خورشیدی وسیع ترین منبع انرژی جهان است...
اینجانب در این بخش به چگونگی کوپلینگ و اتصال سلول های خورشیدی به شبکه الکتریکی پرداخته ام.
با توجه به اینکه ولتاژ خروجی سلول‌های خورشیدی DC می باشد ، برای تغذیه بارهای AC الکتریکی نیاز به مبدل  DC/AC  می باشد.
جهت کوپل سلول خورشیدی به الکتریکی قدرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مبدل‌ها توان DC را به توان AC در حالت سنکرون با شبکه قدرت تحویل می‌دهند ( استاندارد UL1741). وقتی شبکه الکتریکی قدرت از دست می‌رود اینورترهای متصل به شبکه با توجه به طراحی خود از شبکه جدا شده و خاموش می‌شوند
و در آخر اشاره ای دارم به مزیت های سیستم های فتوولتائیک نسبت به دیگر سیستم ها :
تکنولوژی فتوولتاییک یک منبع بی خطر برای تولید انرژی برق می باشد . این تکنولوژی مزایای بسیاری نسبت به روش فعلی تولید برق دارد که : موجب گسترش استفاده از آن در کشورهای مختلف گردیده است.
خورشید مهم ترین منبع قابل تجدید انرژی برروی کره زمین است نگرانی هایی که در مورد سوخت های فسیلی و هسته ای وجود دارد ، در مورد این منابع انرژی بی معنا است نگرانی هایی که درمورد سوخت های فسیلی و هسته ای وجود دارد ، در مورد این منبع انرژی برروی کره زمین است . این انرژی مانند سوخت های فسیلی تمام نمی شود یا مانند سوخت های هسته ای دارای ضایعات اتمی نمی باشد . سیستم های خورشیدی معمولا دارای ضریب ایمنی بسیار بالا می باشند .

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پروژه کارشناسی برق با موضوع سلول های خورشیدی و مواد تشکیل دهنده سلول های خورشیدی , پایان نامه کارشناسی برق , دانلود پروژه درسی برق , دانلود پروژه آماده رشته برق , دانلود تحقیق آماده برق , دانلود پایان نامه رشته برق , دانلود پایان نامه کارشناسی رشته برق , دانلود پروژه پایانی رشته برق , دانلود پایان نامه برق , دانلود پایان نامه کارشناسی مهندسی برق , پایان نامه رشته برق , تحقیق آماده برق , تحقیق آماده برای رشته برق , پروژه آماده رشته برق , پروژه آماده برای رشته برق , پروژه درسی برق , دانلود پایان نامه سلول های خورشیدی , سلول های خورشیدی و مواد تشکیل دهنده آن , تحقیق سلول های خورشیدی , تحقیق آماده سلول های خورشیدی ,
بازدید : 422
[ چهارشنبه 05 اسفند 1394 ] [ چهارشنبه 05 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
عنوان کارآموزی: کارآموزی در شرکت تابلو برق
محل کارآموزی: شرکت ایران تکنیک
دسته: برق
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 37
________________________________________________________
بخشی از گزارش:
تابلو مي تواند از يك يا چند صفحه از جنس عايق كه جاذب رطوبت و خود سوز نباشد (فيبر الكتريكي ) تشكيل شده يا تمام فلزي باشد .چنانچه تابلو در محلي كه افراد غير متخصص در آن رفت و آمد مي كنند نصب شده باشد نبايد هيچ يك از قسمتهاي برق دار آ‎ن در دسترس يا قابل لمس باشد . به عبارت ديگر ، تابلو بايد با صفحات يا درب هاي عايق يا فلزي محصور شده باشد . براي دسترسي به قسمتهاي برق دار تابلو بايد بتوان صفحات محافظ يا درهاي سرويس آن را با استفاده از نوعي ابزار پياده كرد .
علاوه بر اين ، در چنين محلهايي تابلو بايد مجهز به در قفل شو باشد ، به نحوي كه كليه كليدها و لوازم و تجهيزات كنترل تابلو در پشت آن قرار گرفته باشد .
يادآوري 1 : چنانچه تابلو مجهز به كليدهاي كنترل روشنايي و نظاير آن باشد ، اين كليدها مي توانند موقع قفل بودن در تابلو در دسترس باقي بمانند از محل نصب كليدها نبايد امكان دسترسي به ترمينالهاي آنها يا داخل تابلو وجود داشته باشد .
يادآوري 2 : براي كمك به خنك شدن لوازم داخلي تابلو مي توان آن را به منافذ عبور هواي خنك كننده مجهز كرد مشروط بر اينكه آب ترشح شده نتواند به قسمتهاي برق دار آن سرايت كند .

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود گزارش کارآموزی در شرکت تابلو برق , دانلود گزارش کارآموزی برق , دانلود گزارش کارورزی برق , دانلود گزارش کامل کارآموزی رشته برق , دانلود گزارش کارآموزی برای رشته برق , دانلود گزارش کارآموزی رشته برق , گزارش کارآموزی رشته برق , دانلود گزارش کامل کارآموزی برق , دانلود گزارش کامل کارآموزی برای رشته برق , دانلود گزارش کارآموزی , گزارش کارآموزی برق , گزارش کامل کارآموزی برای رشته برق , دانلود پروژه کارآموزی برق , دانلود گزارش پروژه کارآموزی برق , دانلود پروژه کارآموزی برای رشته برق , کارآموزی برق ساختمان , کارآموزی تابلو برق ,
بازدید : 38
[ دوشنبه 03 اسفند 1394 ] [ دوشنبه 03 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
عنوان کارآموزی: آشنای با تابلو های برق، قطعات مورد استفاده و نحوه ی نصب آن
محل کارآموزی: شركت كمال گستر الكترونيك
دسته: مهندسی برق
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 45
________________________________________________________
بخشی از گزارش:
شركت كمان گستر يكي از مطرح ترين شركت هاي خصوصي در زمينه خدمات صنعت برق در بندرعباس مي باشد. اين شركت بيش از 6 سال متوالي پيمانكاري سه بندر تجاري و مسافرتي بندرعباس ( بندر شهيد رجايي، بندر شهيد باهنر، بندر شهيد حقاني ) را بر عهده دارد.
اين شركت در زمينه تمام خدمات و امور اجرايي و تعميراتي در صنعت برق اين سه بندر را بر عهده دارد؛ از تعمير وسايل برقي و برق كشي ساختمان ها گرفته تا پست ها و تابلوهاي برق و دوربين مدار بسته و دستگاه هاي مخابراتي و ...
نكات فني براي توليد تابلو برق
ورقه هاي مورد نياز در تابلوها از ورقه هاي فلزي روغني به ضخامت 2 ميلي متر ساخته مي شود و ابعاد تابلو متناسب با قطعات نصب شده در داخل آن مي باشد؛ بطوري كه در موقع كار اپراتور روي تابلو به راحتي امكان دسترسي به تمام قطعات داخلي آن باشد و همچنين در صورت لزوم بتوانيم قطعات جانبي را به مدار وصل كنيم. 
براي ايمني بيشتر اپراتور در هنگام كار بايد در اين تابلو بجز درب اصلي ، دربي براي محافظت شينه ها نصب شود در اين تابلو سلولهاي مربوط به روشنايي معابر بايد جدا از سلولهاي توزيع در نظر گرفته شود و اتصال سلولهاي توزيع بايد از شينه هاي مسي يا آلومينيومي باشد و مدار روشنايي معابر اين تابلو بايد توسط كنتاكتور و از فتوسل فرمان گيرد. 
در قسمت رنگ آميزي بايستي نوع رنگ متناسب با شرايط آب و هوايي انتخاب شود و حتما عمليات چربي زدايي بايد قبل از رنگ آميزي صورت گيرد. نوع ضخامت رنگ استفاده شده هم بايد توجه نمود كه با آگاهي از محل نصب تابلو بين   20-40 ميكرون متغير است.
شينه هاي مورد استفاده در اين تابلو بايد از جنس مس يا آلومينيوم با ضخامت (30*3mm ( طبق استاندارد انتخاب شود و محلهاي اتصال پس از سوراخ كاري كاملا تميز شده و توسط پيچ و مهره به همديگر متصل شوند تا حداكثر هدايت الكتريكي به وجود آيد و شينه ها زياد گرم نشود. كابل ها در تابلو بايد حتما توسط كابلشو به شينه ها متصل شود.  براي نصب سيم ارت بايد حتما شينه مربوطه روي كفي تابلو محكم شود. 
قطعات بكار رفته در اين تابلو از قبيل كليد و كنتاكتور ـ فيوز ـ رله ـ فتوسل و غيره بايد به نحوي وصل شود كه براي تعمير به راحتي در دسترس باشد و از مارك هاي داراي استاندارد جهاني تهيه شود. 
بمنظور شناسايي محصول بايد نقشه كامل محصول كه شامل مدارات الكتريكي و ساير نكات فني آن است در اختيار متقاضي قرار داده شود تا در موقع تعمير راحت تر اقدام شود. 

 

جهت دانلود محصول اینجا کلیک نمایید


درباره : دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود گزارش کارآموزی برق , دانلود گزارش کارآموزی رشته برق , دانلود گزارش کارورزی برق , دانلود گزارش کارآموزی با موضوع تابلو برق , تابلو برق و نحوه نصب آن , دانلود گزارش کامل کارآموزی برای رشته برق ساختمان , گزارش کارآموزی برق , گزارش کارآموزی رشته برق , کارآموزی برق ساختمان , دانلود گزارش کارآموزی , دانلود پروژه کارآموزی , دانلود گزارش پروژه کارورزی , گزارش کارورزی رشته برق , دانلود کارآموزی برق , دانلود گزارش کامل کارآموزی رشته برق , دانلود کارآموزی برق ساختمان ,
بازدید : 41
[ یکشنبه 02 اسفند 1394 ] [ یکشنبه 02 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
این مجموعه از نادرترین و کمیاب ترین پایان نامه های سیستم های مخابراتی با موضوع پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G728بر روی پردازنده TMS320C5402میباشد که در مجموع 100 صفحه در قالب آفیس وورد ارئه میگردد
دسته بندی مخابرات
بازدید ها 24
فرمت فایل docx
حجم فایل 916 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 100
جامعترین پایان نامه ی پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728  بر روی پردازنده TMS320C5402

فروشنده فایل

کد کاربری 977
کاربر

باسلام. این مجموعه از نادرترین و کمیاب ترین پایان نامه های سیستم های مخابراتی با موضوع پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728بر روی پردازنده TMS320C5402میباشد. که در مجموع 100 صفحه در قالب آفیس وورد ارئه میگردد. امید هست مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

 درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : جامعترین پایان نامه ی پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G.728 بر روی پردازنده TMS320C5402 , پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G728 بر روی پردازنده TMS320C5402 , پایان نامه بررسی پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G728 بر روی پردازنده TMS320C5402 , پروژه مخابراتی پیاده سازی بلادرنگ کدک صحبت استاندارد G728 بر روی پردازنده TMS320C5402 , سیستم های بلادرنگ کدک صحبت استاندارد , دانلود پروژه کارشناسی مخابرات , سیستم های مخابرات , دانلود تحقیق آماده مخابرات , دانلود پروژه مخابرات , دانلود پایان نامه مخابرات , پایان نامه مخابرات با موضوع پیاده سازی بلادرنگ کدک , پایان نامه کارشناسی مخابرات , دانلود پایان نامه کارشناسی مخابرات ,
بازدید : 54
[ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
از سال 1877م كه نخستین آنتن ساده توسط هرتز ساخته شد نظریه طراحی آنتن ها به سرعت پیشرفت كرده است و این پیشرفت ادامه دارد، با توجه به اینكه آنتن ها جزئی از یك سیستم مخابراتی الكترونیكی هستند، بایستی تكنولوژیست ها و مهندسین برق الكترونیك در این زمینه دانش كافی داشته باشند امید است در این مقال اندك كه در زیر به اجمال عنوان فصول آن را خواهیم آورد، قدمی
دسته بندی مخابرات
بازدید ها 25
فرمت فایل docx
حجم فایل 3878 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 100
مقاله پژوهشی درباره آنتن

فروشنده فایل

کد کاربری 199
کاربر

این پژوهش از 5 فصل تشكیل شده است. فصل اول در قالب طرح تحقیق به بررسی تاریخچه و نیز اهمیت مساله مورد تحقیق می پردازد. قابل ذكر است كه اهداف ویژه تحقیق در این مساله نیز با توجه به عنوان و روش انجام این تحقیق به جای فرضیه ها و سوال های تحقیق در طرح تحقیق گنجانده شده است.

در فصل دوم به مبانی مبحث آنتن ها – انواع و پارامترهای آن پرداخته شده است . آنتن مایكروویو بوقی و مخروطی و نیز آنتن های آرایه ای از جمله آنتن های مهم مورد بحث می باشند . جهت دهندگی آنتن ، پهنای شعاع آنتن ، مقاومت پرتو افكنی آنتن ، امپدانس ورودی آنتن ، سطح موثر و طول موثر آنتن پلاریزاسیون آنتن و ... نیز از جمله شاخص ترین پارامترهای آنتن می باشند كه در این فصل درباره آنها سخن گفته شده است .

در فصل سوم به بحث پیرامون شبكه های كامپیوتری می پردازیم . مطالب مورد بحث در این فصل شامل توضیح مختصری در مورد سخت افزار شبكه ، نرم افزار شبكه ، پشته ی پروتكلی 802.11 - به عنوان مهمترین شبكه ی محلی بی سیم - و نیز پشته ی پروتكلی 802.16 - مهمترین شبكه ی بی سیم باند گسترده- می باشند .

 

 

برای مشاهده محصولات بیشتر به آدرس www.filebooker.com مراجعه کنیددرباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : مقاله پژوهشی درباره آنتن , مقاومت پرتو افكنی آنتن , امپدانس ورودی آنتن , سطح موثر یا سطح گیرنده آنتن ها , طول موثر آنتن , پهنای نوار فركانس آنتن ها , پلاریزاسیون آنتن ها , پلاریزاسیون خطی , پلاریزاسیون دایره ای , پلاریزاسیون بیضوی , ساختمان مكانیكی آنتن ها , اندازه آنتن , نصب آنتن ها , خطوط انتقال و موج برها برای تغذیه , دانلود مقاله رشته مخابرات ,
بازدید : 70
[ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
پایان نامه حاضر در 50 صفحه برای ارائه در مقطع کارشناسی و ارشد رشته مخابرات آماده گردیده است که فهرست مطالب در زیر آمده است انشالله مورد پسند واقع گردد
دسته بندی مخابرات
بازدید ها 17
فرمت فایل docx
حجم فایل 1268 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 50
پایان نامه جایگاه فیبر و ادوات نوری در شبکه مخابراتی نسل آینده (NGN)

فروشنده فایل

کد کاربری 330
کاربر

 

فهرست مطالب

عنوان ......................................... صفحه

1- مقدمه ........................................ 1

2- بررسی اجمالی NGN................................ 2

         2-1- NGN چیست؟ ......................... 2

         2-2- معماری NGN......................... 4

         2-3- اجزا اصلی NGN...................... 5

3- تجهیزات سوییچینگ .............................. 8

         3-1- اتصالهای متقابل نوری ............... 9

         3-2- اتصالهای متقابل فوتونی ............. 10

4- فیبرها و تجهیزات انتقال ........................ 11

         4-1- انواع فیبر و ظرفیت آنها ............. 11

         4-2- اجزا ارسال ........................ 13

         4-3- برد ............................... 16

5- انتخاب معماری شبكه ........................... 17

         5-1- شبكه Shared Ip-only..................... 18

         5-2- شبكه مركب ......................... 18

         5-3- شبكه فیبر .......................... 22

6- Dark Fibre........................................ 23

7- تكنولوژی‌های موجود و آینده .................... 24

         7-1- تكنولوژیهای فیبر ................... 25

         7-2- سوییچینگ نوری ..................... 25

نتیجه گیری ....................................... 27

پیوست............................................ 28

مراجع ........................................... 31

 درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : پایان نامه جایگاه فیبر و ادوات نوری در شبکه مخابراتی نسل آینده (NGN) , NGN ، تجهیزات سوئیچینگ ، فیبر نوری ، مخابرات , دانلود پایان نامه مخابرات با موضوع فیبر نوری , فیبر نوری , تاثیر فیبر نوری در شبکه مخابراتی نسل آینده , جایگاه فیبر نوری در شبکه مخابراتی نسل آینده , جایگاه فیبر نوری در NGN , دانلود پایان نامه مخابرات , دانلود تحقیق آماده رشته مخابرات , دانلود پروژه کارشناسی مخابرات با موضوع فیبر نوری , دانلود پروژه کارشناسی مخابرات , پروژه آماده رشته مخابرات , دانلود پروژه با موضوع جایگاه فیبر نوری در شبکه مخابراتی , دانلود تحقیق رشته مخابرات ,
بازدید : 75
[ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ شنبه 01 اسفند 1394 ] [ سید مهدی ]
جامع ترین تحقیق معرفی سیستم جهانی ارتباطات سیار
دسته بندی مخابرات
بازدید ها 19
فرمت فایل doc
حجم فایل 132 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 135
جامع ترین تحقیق معرفی سیستم جهانی ارتباطات سیار

فروشنده فایل

کد کاربری 780
کاربر

ارتباطات سلولی تاکنون در بین سیستم های مخابراتی بکارگرفته شده، دارای بیشترین رشد و جهش بوده است امروزه درصد بسیار زیادی از مشترکین تلفنی که دائما نیز در حال افزایش می باشند از مخابرات سلولی استفاده می کنند. در دراز مدت می توان ارتباطات تلفنی دیجیتالی سلولی را روش همگانی ارتباط دانست. بازار ارتباطات موبایل با استاندارد CEPT اروپائی با رشد سریعی مواجه شده است. این رشد تحت تأثیر عوامل بازار، پیشرفت های تکنولوژیکی و همکاریهای جدیدی در زمینه های اجرا و استاندارد سازی سیستم های جدید بوده است. استاندارد GSM که بر پایۀ CEPT اروپایی عمل می کند بر مبنای این استانداردها می باشد. سیستم جهانی ارتباطات موبایل بصورت نسل بعدی سیستم ارتباطی سلولی دیجیتالی موبایل برای CEPT اروپایی توسعه یافته است. کار استاندارد سازی در این سیستم در اوایل سال 1990 کامل و در سال 1991 پیاده سازی آن

منبع : بزرگترین و معتبر ترین وب سایت عرضه کننده محصولات دیجیتال در ایرانwww.ticofile.ir

 
محصولات وب سایت عبارت اند از:

   
انواع کتب الکترونیک
   
تحقیق در هر زمینه
   
انواع مقاله در هر زمینه
   
پایان نامه از تمام رشته ها
   
نمونه سوالات امتحانی
   
نمونه سوالات ایین نامه
   
نمونه سوالات استخدامی
   
پروژه های دانشجویی
   
کتب مفید اموزشی
   
جزوات دانشگاهی
   
نرم افزار های تلفن همراه
   
و صد ها موارد دیگر

با بیش از 10000 فایل و نسخه کتاب در خدمت شما دوستان عزیز و گرامی هستیم www.ticofile.irدرباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : جامع ترین تحقیق معرفی سیستم جهانی ارتباطات سیار , wwwticofileir , سیستم , جهانی , ارتباط , سیار , ارتباطات سیار , جامع , GSM , CEPT , پروژه , پایان نامه , مخابرات , کامپیوتر , دانلود تحقیق آماده مخابرات , دانلود تحقیق آماده برای رشته مخابرات , دانلود پروژه آماده رشته مخابرات , معرفی سیستم ارتباطات سیار , سیستم ارتباطات سیار , آشنایی با سیستم جهانی ارتباطات سیار ,
بازدید : 53
[ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ سید مهدی ]
پروژه کارشناسی مخابرات کامل (تجهیزات IFF پسیو)
دسته بندی مخابرات
بازدید ها 35
فرمت فایل doc
حجم فایل 828 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 50
پروژه کارشناسی برق مخابرات (تجهیزات IFF پسیو     )

فروشنده فایل

کد کاربری 515
کاربر

فهرست مطالب

فصل اول: تجهیزات IFF/SIF. 1

1-1-مقدمه. 2

1-2- تاریخچه اختراع. 2

1-3- نحوه کار سیستم IFF. 3

1-4- اهمیت IFF. 4

1-5- حالت های ارسال پالس در سامانه IFF. 6

1-6-اصولی برای عمل (SIF و IFF) 10

1-7-بلوک دیاگرام جریان سیگنال (SIF و IFF): 11

1-8-حالات و کدهای (SIF و IFF) 15

1-9-دستگاه تشخیص رادار. 19

1-10-نوسانگر موضعی فرستنده 22

1-11-حدیده کاری پارازیت (تخلیه کنندۀ بار) (Defruiter) 28

1-12-کدبرداری SIF.. 29

1-13-کدبرداری SI. 30

فصل دوم: نمایشگر ها 35

2-1-نمایش های PPI 36

2-2-کدبرداری نمودن غیر فعال. 37

2-3-کدبرداری IP. 38

2-4-اوژانس غیرنظامی.. 41

2-5-شکست در ارتباطات... 41

نشانۀ هدف کدبرداری فعال. 41

منابع: 43

 درباره : پروژه ها و مقالات دانشگاهی , دانلود پروژه ها و مقالات برق الکترونیک و مخابرات ,
برچسب ها : دانلود پایان نامه کارشناسی برق مخابرات (تجهیزات IFF پسیو) , دانلود پایان نامه رشته برق , دانلود پروژه کارشناسی برق , دانلود پایان نامه کامل کارشناسی برق با موضوع تجهیزات IFF پسیو , پایان نامه با موضوع تجهیزات IFF پسیو , پایان نامه تجهیزات IFF پسیو , دانلود پروژه رشته برق , پایان نامه کارشناسی برق ,
بازدید : 142
[ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ سید مهدی ]
.: Weblog Themes By graphist :.

::

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
درباره وبلاگ

با سلام خدمت بازدید کنندگان عزیز فروشگاه حاضر دارای آرشیو کامل و مناسبی برای دانشجویان رشته های مختلف می باشد تا هر نوع تحقیق , مقاله و یا پروژه درسی مورد نیاز را دانلود نمایند. پروژه ها و تحقیق های بسیاری در اکثر رشته های دانشگاهی جهت دانلود دانشجویان گرامی در این سایت وجود دارد. امیدواریم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نموده باشیم باتشکر مدیر فروشگاه اسکندری

آرشيو مطالب
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 222 نفر
بازديدهاي ديروز : 78 نفر
كل بازديدها : 149,024 نفر
بازدید این ماه : 596 نفر
بازدید ماه قبل : 1,380 نفر
کل نظرات : 2 عدد
كل مطالب : 254 عدد
كل اعضا : 5 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر

تبادل لینک

خرید بک لینک